Říjen 2014

Výsledky soutěže

19. října 2014 v 19:16 | Mirimë (Karolína Kahounová) |  Novinky
Vážení čtenáři mého blogu,

děkuji všem, kdo jste se zúčastnili říjnové soutěže o mou knihu! Přihlásilo se přes neuvěřitelných 70 lidí, což jsem nečekala. Vyhráli: Renáta Dřízhalová z Peček (střední Čechy) a Petr Růžička z Boskovic (jižní Morava), kterým bude kniha zaslána poštou.

Výhercům samozřejmě gratuluji! Děkuji všem za účast, i těm, kdo jste se přihlásil, ale v losování už neměl takové štěstí... Možná někdy příště :).

V příštích dnech očekávejte další článek do meme On my wishlist a příspěvek do rubriky Autorka, která je zatím prázdná. Vím, že bych na blogu měla být aktivnější a proto jsem si předsevzala, že se tady budou každý týden objevovat minimálně 2 články... Snad mi to nějaký čas vydrží :).

Zatím se mějte pěkně,
Karolína

Nenávidím a miluji od Susan Thomas

10. října 2014 v 21:21 | Mirimë (Karolína Kahounová) |  Další
Ahojky,

nedávno mi dorazil e-mail od začínající české autorky pod pseudonymem Susan Thomas. Poprosila mě, jestli bych na svých stránkách nemohla uveřejnit informaci o její knize Nenávidím a miluji, která vyšla roku 2013 v nakladatelství Alfa-Omega. Pokud chce, tady se můžete podívat na její internetové stránky. Zde si můžete přečíst první kapitolu této knížky.

nenavidimamiluji

Život. Smrt. A něco mezi tím.
Nejhorší?
Ta třetí možnost.

Hledáte zajímavou a napínavou knihu s lehce sarkastickou hlavní hrdinkou? Milujete upíří fantasy, bojové scény a působivé dějové zvraty na pozadí milostného příběhu? Potom právě Vás může zaujmout kniha Nenávidím a miluji z nakladatelství Alfa-Omega od spisovatelky Susan Thomas.

New York. Město, které nikdy nespí. Místo, kde někteří nikdy nesní. A právě ty osmnáctiletá Alyson hledá. Je totiž Lovkyně. Přes den se potýká s trably normální středoškolačky, ale v noci tajně pátrá po krvežíznivých. Alyson se Lovkyní nenarodila. Její přeměnu nastartovalo kousnutí od upíra v den, kdy mocná upíří kráska Marion vyvraždila její rodinu. A Alyson si přísahala, že se jí pomstí.
Co se stane, když ve stejný den, kdy New York zasáhne řádění krvelačných upírů, se ve městě znovu objeví Alex, kterého Alyson stejným dílem nenávidí a miluje? Dostane Alyson šanci pomstít za smrt svých blízkých? A vyléčí odplata její bolest? Ke všemu Alyson začíná tušit, že před ní její opatrovník James skrývá tajemství, jež brzy rozhodne o její budoucnosti.

Přiznávám se, že kniha asi není úplně "můj žánr", ale i tak přeji autorce hodně štěstí a pevnou ruku při dalším psaní!

Možná vás kniha zaujala,
Karolína

Zasoutěžte si o mou knihu!

6. října 2014 v 21:27 | Mirimë (Karolína Kahounová) |  Novinky
Ahoj,

nakladatelství Nava uspořádalo soutěž o dva výtisky mé knihy Poslání! Napište na email: nakladatelstvi-zav-nava.cz odpovědi na následující otázky:

1) Tato kniha patří do literárního žánru:
a) horor
b) fantasy
c) historický román

2) Autorce je:
a) 10 - 15 let
b) 16 - 20 let
c) 21 - 30 let

Možná, že právě vaše odpovědi budou vylosovány! Uzávěrka soutěže je v pondělí 13. října. Budu ráda, pokud se zúčastníte vy, kteří jste mou knížku ještě nečetli :). Předem přeji štěstí všem soutěžícím!

Mějte se krásně,
Karolína

On my wishlist (2)

4. října 2014 v 8:05 | Mirimë (Karolína Kahounová) |  Další
Asi bych se neměla vymlouvat,

proč to tu poslední dobou tak zelo prázdnotou, ale já to přesto udělám. Je pravda, že moc nemám na blogování chuť a ani mi nezbývá příliš času... Budu se muset nějak napravit, i s tím mým psaním, vždyť jsem v posledních několika dnech/týdnech nenapsala ani čárku do mých příběhů a deníčku... To vás však asi moc nezajímá.
k samotnému článku. Podle názvu jste mohli poznat, že jde o druhou část sobotního meme!

Tak se mějte krásně a užívejte si víkend,
Karolína