Leden 2015

Recenze: Čarodějnice z Hex Hall

31. ledna 2015 v 20:56 | Mirimë (Karolína Kahounová) |  Další
Ahoj,

po hodně dlouhé době tu pro vás mám nachystanou recenzi!! Předchozí recenze byla napsaná už v září, tak si čtení této užijete :).

Mějte se hezky,
Karolína


LBA od Amandy

2. ledna 2015 v 12:46 | Mirimë (Karolína Kahounová) |  Další
Milí čtenáři,
vítám vás tu u prvního článku v roce 2015!!
Dnes tu pro vás mám historicky první článek do Liebster blog award, o kterém jste nejspíš už slyšeli. Za nominaci děkuji Amandě :). Dala jsem si na čas, protože mne nominovala již před několika týdny. Doufám, že jí to nevadí :). Cílem je: * Napíšete 10 věcí o sobě, * Odpovíte na 10 otázek, které vám položil bloger/ka, který/a vás nominoval/a, * Vymyslet 10 otázek pro ty, které budete nominovat, * Informovat blogery, o tom, že byli nominováni. Já budu milosrdná (XD) a nominovat nikoho nebudu. Vymýšlení otázek proto taky vynechám. Chápu, že někteří blogeři mají po tolika nominacích LBA už opravdu po krk... :)) Zdá se mi docela překvapivé, že tohle je vlastně má první LBA, když je (nebo spíše byl) tak strašně rozšířený... (Jednou jsem tu ale měla také něco podobného, Řetězový tag.)
Jinak, omlouvám se ostatním blogům, že je moc nečtu, nemám poslední dobou nějak chuť ani náladu... Navíc teď prožívám docela těžké období, a na Nový rok jsem si ještě vyvrkla kotník :D. Tak doufám, že pochopíte, že ani na svůj blog už moc nepíšu. Mám v plánu nastavit sem nový design... To ho ale ještě musím vyrobit (udělám si ho sama).
Chci vám ještě popřát hodně štěstí, zdraví a dobré nálady do Nového roku... Snad se vám věci vyvedou tak, jak byste chtěli. Jo a doufám, že jste měli štědrého Ježíška a zažili jste spousty vánoční pohody :). A užijte si ještě konec prázdnin, pak zase do školy :D.
Dole ještě můžete hlasovat v anketě...
Tak ještě jednou vše nej do roku 2015 :D,
Karolína