Březen 2015

Seznam knih za měsíc únor

21. března 2015 v 20:40 | Mirimë (Karolína Kahounová) |  Další
Milí čtenáři,

sluníčko svítí, včera oficiálně nastalo jaro... Velké letní prázdniny se už pomalu blíží, což je pro většinu z vás určitě dobrá zpráva. :/

A já jsem si pro vás připravila další díl projektu Seznam knih, který sem budu (už snad) přidávat opravdu každý měsíc! Tak co všechno jsem za únor 2015 přečetla? (Nepíšu sem povinnou literaturu do školy...) No, já vím, že to opravdu není v porovnání s ostatními blogerkami velké číslo...zvláště některými, ale mnohem lepší než před pár měsíci... Snad jsem překonala období, kdy se mi nechce skoro vůbec číst, které čas od času mám :).

Otázka na závěr: Těšíte se už na léto?!,
Karolína Mirimë

On my wishlist (4)

19. března 2015 v 16:31 | Mirimë (Karolína Kahounová) |  Další
Ahoj,

no, dnes nebudu dělat nějaké dlouhé předmluvy. Jdu rovnou k článku - mám tu listopadové meme On my wishlist. A ještě... bych byla opravdu ráda za více komentářů!! Sice mě na mém blogu někdo navštěvuje (včera vás tady bylo třeba 13), ale u dvou posledních článků nevidím ani jednu reakci... :/ Udělali byste mi tím vážně radost. Dříve bylo obvyklé, že jsem komentů měla i 8 nebo 10...

Těším se na vás u dalšího z mých příspěvků,
Karolína Mirimë


Co vás tady v blízké době čeká? :)

13. března 2015 v 23:13 | Mirimë (Karolína Kahounová) |  Blog
Ahoj :),

máme jarní prázdniny, což u mě znamená i víc času na blog! Vesele sem píšu články a přednastavuji je... (I tenhle je přednastavený a měl by se objevit v době, kdy budu na Modravě.)
Btw... Tohle je už třetí článek za jeden týden na mých stránkách! Vím, že někteří blogeři... no, spíš blogerky, na blogové doméně moc mužů nenajdeme, jich mají často mnohem víc - ale na mé poměry je to teda dost. No, pochybuji, že za celou mou blogerskou kariéru jste vůbec měli tolik příspěvků za sebou :D.

Ale abych se moc nevychloubala. Rozhodla jsem se sem dát seznam, co plánuji, abyste se měli na co těšit :DD.
V příštích týdnech, přinejhorším měsících, by se tu mělo objevit vše vyjmenované :).

Na co se těšíte nejvíc?!,
Karolína

P. S. Tenhle článek přednastavuji na pátek 13... 13 je přece šťastný číslo, no ne xD?!


Takže...

Brzy se tu objeví:
nový design
recenze na Selekci od Kierry Cass
seznam přečtených knih za měsíc únor
listopadový, prosincový, lednový, únorový a březnový On my wishlist
možná ještě něco dalšího... :D

Anketa: Co říkáš na mou knihu?

11. března 2015 v 17:01 | Mirimë (Karolína Kahounová) |  Novinky
Vážení čtenáři,

už je to více než rok, co byla vydána má kniha, proto jsem se rozhodla položit vám jednu otázku... Byla bych ráda, kdybyste hlasovali v anketě, která se objevila už v článku o narozeninách mého blogu :). Když kliknete na "Přidat komentář" - anketa se vám objeví.

Tak... Mějte se hezky,
Vaše Karolína Mirimë
P. S. Poslední dobou mě nějak baví blogovat 8)... Tak doufejme, že mi to ještě nějaký čas vydrží

Přečtené knihy za měsíce srpen až leden

9. března 2015 v 12:53 | Mirimë (Karolína Kahounová) |  Další
Čauky, mňauky :D,

možná si vzpomínáte na srpen a tenhle projekt: klik. Spočíval v tom, že každý měsíc zveřejním seznam knih, které jsem za tu dobu přečetla. Stejně jako u On my wishlist (ten mám přidávat také jednou měsíčně) se na mých stránkách už dlouho neobjevil. Naposledy v srpnu :/. (No jo, nějak jsem blog zameškávala :(...)

V meme On my wishlist chci doplnit všechny "zmeškané měsíce", ke kterým není článek. Jde o listopad, prosinec, leden a únor. Předsevzala jsem si, že postupně sem budu doplňovat všechno, co chybí.

Ale v druhé polovině roku 2014 jsem opravdu moc nečetla... Proto jsem se všechno rozhodla shrnout do jednoho příspěvku - tohoto.

Takže, jaké jsou knížky z nepovinné literatury, které jsem přečetla v srpnu, září, říjnu, listopadu, prosinci a lednu (za půlrok)?

Rozklikněte Celý článek a užijte si čtení,
Karolína Mirimë
P. S. Nebojte, teď čtu zas víc :P ;)...

Blog slaví 1 rok!

1. března 2015 v 14:10 | Mirimë (Karolína Kahounová) |  Blog
Čauky,

včera (28. 2.) bylo výročí jednoho roku od oficiálního založení mého blogu!! Stalo se tak přesně 28. 2. 2014 ve 22:22 hodin.


Už od začátku jsem věděla, že tento blog bude věnovaný hlavně knihám, literatuře a mé vlastní tvorbě. Což se dosud nezměnilo. Napadlo mě, že bych sem občas mohla také přispět článkem o hudbě, ale... to si ještě musím rozmyslet :).

Za ten rok se stalo mnoho věcí jak v mém osobním životě, tak i v "blogerském". Pravidelní čtenáři nejspíš vědí, že tyto stránky jsou mé první. Musela jsem se naučit mnoha novým věcem, jak třeba psát články, upravovat vzhled a mnoho dalšího. Dala jsem si s tím (a stále dávám!) mnoho práce, ale baví mě to 8-).

A abychom si celý první rok shrnuli a zavzpomínali si na mé blogerské začátky:
-Od oficiálního založení jsem napsala celkem 49 článků. Myslím, že nejde o moc velké číslo, ale vím, že sem přispívat častěji pravděpodobně nezačnu.
-Nejvíc komentářů se objevilo k Jak vzniklo Poslání? z 23. března. I s mými jich bylo 15. Moc si vážím, když jsi dáte tu práci a obětujete pár sekund nebo i minut, abyste na můj blog něco napsali. Vážně :)). Na druhou stranu, třeba minulý článek mi neokomentoval ještě nikdo :).
-Vážně jste mi udělali radost, když jste Oficiální stránky 22. února 2015 navštívili jednotlivě celkem 26krát! Jde o nejvyšší číslo, jaké jsem za svou blogovou historii kdy měla :). Takže taky díky všem návštěvníkům...
-Teď znovu (a naposled :DD) k článkům: nejvíc příspěvků jsem napsala v březnu a květnu (šlo o 7), naopak nejméně v prosinci (jen 1).

Takže, přeju svému blogu, aby mi ještě pár dalších let vydržel, moc mě už nezlobil (:D) a hlavně vás bavil.
Velké díky patří vám, mým návštěvníkům, ať už sem chodíte pravidelně, nebo třeba jen jednou měsíčně. Děkuji všem, kteří sem někdy napsali komentář nebo si třeba jen přečetli nějaký článek...

Snad mne budete dále navštěvovat.

Ještě jednou díky!
Karolína