Srpen 2015

Povídky na blogu

31. srpna 2015 v 13:42 | Mirimë (Karolína Kahounová) |  Blog
Moji milí čtenáři,

zřejmě jste si toho nevšimli, ale v posledních dnech předělávám drobnosti na blogu. Jde opravdu pouze o maličkosti. Nedávno mě ale napadlo, že bych sem mohla přidat několik povídek z tohoto roku (2015), s nimiž jsem uspěla v soutěžích. Chci znát váš názor. Byli byste pro mé příběhy?
Když jsem byla mladší a ještě neměla ani blog ani vydanou knížku, občas jsem si představovala, jak na své stránky píši různé příběhy...

Můžete zahlasovat v anketě dole, ale byla bych raději, kdybyste přidali svůj názor slovně.
Kdybyste byli pro, nevložila bych sem třeba 3 povídky za sebou, ale prokládala bych je ještě něčím jiným...

A nakonec tu pro vás mám otázku: Jak jste si užili prázdniny? Doufám, že výborně :)
KarolínaUspořádání blogu

17. srpna 2015 v 19:37 | Mirimë (Karolína Kahounová) |  Blog
Milí čtenáři (teda pokud sem ještě někdo chodí),

jistě jste si všimli, že poslední dobou sem téměř nepřispívám žádnými články. V měsíci červnu jsem dokonce nenapsala žádný - to se mi za celou mou blogovou kariéru nikdy nestalo... a mrzí mne to.
Jistě tušíte, že teď budou následovat omluvy, jak se polepším a podobně. Omlouvám se tedy... Přímo to tu zeje prázdnotou.

Poslední dobou na blogování nemám příliš chuť, energii. Když se podívám, že jsem byla schopná napsat jeden článek týdně a někdy i víc, mám výčitky. Vím však, že mnoho blogerek je v tomto ohledu mnohem aktivnější, než já jsem bývala.
Na ostatní blogy také nechodím tolik, co předtím. Jsem toho názoru, že blog je zábava a budu je navštěvovat, když se mi bude chtít, a ne z "povinnosti", donucení... Proto také na mých stránkách rapidně klesá zvláště počet komentářů. Předtím mi vždycky někdo napsal k příspěvku alespoň jeden komentář, a od března se stalo hned několikrát, že se tu neobjevil ani jeden koment... :( Ale nic vám nevyčítám :).

Takže, jak to tu bude vypadat dál?