Uspořádání blogu

17. srpna 2015 v 19:37 | Mirimë (Karolína Kahounová) |  Blog
Milí čtenáři (teda pokud sem ještě někdo chodí),

jistě jste si všimli, že poslední dobou sem téměř nepřispívám žádnými články. V měsíci červnu jsem dokonce nenapsala žádný - to se mi za celou mou blogovou kariéru nikdy nestalo... a mrzí mne to.
Jistě tušíte, že teď budou následovat omluvy, jak se polepším a podobně. Omlouvám se tedy... Přímo to tu zeje prázdnotou.

Poslední dobou na blogování nemám příliš chuť, energii. Když se podívám, že jsem byla schopná napsat jeden článek týdně a někdy i víc, mám výčitky. Vím však, že mnoho blogerek je v tomto ohledu mnohem aktivnější, než já jsem bývala.
Na ostatní blogy také nechodím tolik, co předtím. Jsem toho názoru, že blog je zábava a budu je navštěvovat, když se mi bude chtít, a ne z "povinnosti", donucení... Proto také na mých stránkách rapidně klesá zvláště počet komentářů. Předtím mi vždycky někdo napsal k příspěvku alespoň jeden komentář, a od března se stalo hned několikrát, že se tu neobjevil ani jeden koment... :( Ale nic vám nevyčítám :).

Takže, jak to tu bude vypadat dál?


- ruším rubriku On my wishlist tak, jak jste ji u mě doposud znali - není od teď přesně stanoveno, kdy mám do ní přidat další příspěvek
- ruším i pravidelné přispívání do Seznamu knih... když za určitý měsíc toho přečtu málo a nic zajímavého, myslím, že nemá smysl ho psát... nebo jestli chcete, mám dělat raději shrnutí za několik měsíců? Pište do komentů!
- změna desingu v blízké době asi nebude :(
- možná napíšu různé úvahy atd.

Všem přeji krásné prázdniny!
Karolína
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Jak často chodíš na můj blog?

Skoro každý den 28.6% (8)
Párkrát do týdne 21.4% (6)
Několikrát za měsíc 28.6% (8)
Jsem tu poprvé 21.4% (6)

Komentáře

1 Majkelina Majkelina | Web | 19. srpna 2015 v 20:13 | Reagovat

Ahojky :)
Trošku mě ta neaktivita mrzí, ale tak co se dá dělat, no...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama