Shrnutí anket, další informace a povídka č. 2: Ztracené vzpomínky

27. prosince 2015 v 11:45 | Mirimë (Karolína Kahounová) |  Blog
Ahojky zas po nějaké době, mí drazí čtenáří :),

dnes vám přináším takový delší, informační článek - který je na tomto blogu však potřeba (alespoň myslím).
Jinak, vůbec bych neřekla, že už zanedlouho budou Vánoce. Strašně rychle to utíká. Těšíte se na ně? Můžete napsat do komentářů! :)

Nejdřív si tedy shrneme výsledky anket z předchozích měsíců.V srpnu jsem uveřejnila anketu, jestli chcete, abych na blog dávala své povídky. Výsledek mě potěšil, takže díky :D:

Jak jste chtěli, na blog jsem dala svoji první novější povídku do soutěže Daniel (zde část 1, zde část 2). Dočkala se dost rozporuplných reakcí:
Počet hlasů dohromady mne (kladně) překvapil. Celkem by mě zajímalo, kdo všechno hlasoval. Většina čtenářů Mám tě rád, ale jsem Rom totiž vůbec neokomentovala :D. (Jsem ale ráda, že nikdo nezahlasoval v poslední možnosti.)
(Počkat - teď jsem si všimla, že výsledek této ankety je nyní trochu jiný. Kopírovala jsem ji totiž před několika týdny a mezitím ještě někteří lidé zahlasovali. Do 27. 12. 2 lidé klikli na odpověď "Mno... nic moc... Nevím, co jiného k tomu říct" a 4 "Je hrozná, ale ne tolik - mohlo by to být horší".)

Jinak, také jste se možná zúčastnili této ankety:
...jejíž výsledek můj blog vůbec nesplňuje :DDD.

Takže, teď jsem vás poinformovala :D (divné to slovo) o anketách a vrhneme se na další informace!


Vzhledem k tomu, kolik lidí chce, abych na svůj blog dávala povídky do soutěží z tohoto roku, brzy se můžete těšit na další. Ve jejich vkládání se snažím jít podle časové posloupnosti, tedy jako první uveřejnit příběh do soutěže, která byla vyhlášena jako první, jako druhý příběh do soutěže, která byla vyhlášena jako druhá atd.

Některé výherní povídky jsou však už na blogu. Myslím, že je tedy zbytečné, aby se zde objevily podruhé. Ztracené vzpomínky (v mírně upravené podobě) uspěly v dubnové Literární kavárně - byly vybrány mezi nejlepší prace pro 1. čtení. Byla bych ráda, kdyby se ti čtenáři, kteří Ztracené vzpomínky nečetli, alespoň na ně podívali. Dole pod tímto článekem pak mohou zahlasovat v anketě :).

Až na blogu budou všechny povídky, velmi mne zajímá, jaká bude mít nejlepší ohlasy. Určitě pak udělám souhrnný článek, jaká "se umístila" na 1., 2. a 3. místě :D.

Doufám, že budete mé příběhy číst stejně rádi jako doteď.


Jinak, a tím se dostáváme k dalšímu bodu - napadla mne udělat taková novoroční soutěž mezi články na blogu. Vybrala bych asi tři nebo pět příspěvků z roku 2015, jež podle mě patří mezi nejlepší, a vy byste hlasovali, který se vám nejvíc líbí. Dostala bych pak takovou "zpětnou vazbu", co mám na blog více psát.
Chtěli byste takovou "soutěž"?

Když už jsme u toho, můžete se dole pochlubit v komentářích, co byste na mých stránkách viděli nejraději nebo co tady nejraději čtete.


Vím, že jsem vám již mnohokrát slibovala nový design. Tento vás již dost možná otravuje nebo štve. Určitě bych někdy v blízké budoucnosti chtěla vytvořit nový :), ale buď nemám čas, náladu nebo se mi do toho nechce. Navíc nechci nic zkazit. Ve vytváření layů se totiž vůbec nevyznám, za celý život jsem udělala jenom dva, a kdybych něco vložila špatně, opravdu si s tím nevím rady. Ale u předchozích dvou designů to nakonec po úmorné práci dopadlo dobře, tak mi nezbývá než doufat, že tohle nebude výjimka :).


Možná by některé z vás zajímal článek o druhém dílu Cesty za spásou. Chtěli byste si ho přečíst?


Uff, a tím se konečně blížím ke konci tohoto dlouhého příspěvku! Gratuluji všem, kteří dočetli až sem a doufám, že jste všechny informace pobrali. Snad blog.cz zase něco neupraví, jak nechci...

...a vám přeji krásné svátky. :)
Karolína Mirimë
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama