Blog slaví narozeniny - 2 roky!

28. února 2016 v 22:22 | Mirimë (Karolína Kahounová) |  Blog
Ahoj,

tak, a uplynul zase další rok... Přitom si dokáži velmi přesně vybavit, jak jsem si tyto stránky dne 28. 2. 2014 ve 22:22 hodin oficiálně zakládala a posléze na ně psala nové články :). Co všechno se za oněch 730 dnů na mém malém, blogovém světě stalo?


Pojďmě si trochu zazpomínat :). Pravidelní čtenáři budou většinou znát začátky na Oficiálních stránkách... 14. 2. 2014 se mi splnil sen - vydala jsem knihu! (Navíc na takové krásné datum jako je Valentýn a k tomu je čtyřka mé oblíbené číslo :8...)

Když jsem byla mladší, občas jsem si představovala, jak budu mít blog, a vymýšlela, co na něj psát... Ano, někdy jsem si dokonce pohrávala s nápadem, že začnu uveřejňovat svou budoucí knihu. A nakonec jsem ráda, že jsem to neudělala. Počkat si s blogem až na její vydání bylo, myslím, dobrým krokem.

Jako mnoho autorek jsem chtěla mít vlastní stránky. Ale jelikož jsem v té době navštěvovala proměrně dost knižních nebo literárních blogů na blog.cz, chtěla jsem si vlastní blog založit zrovna na této doméně. Ostatní jsem příliš neznala. Navíc blog.cz mi přišel takový nejvíce osobní - osobnější než blogspot či podobně.

Vytvořila jsem svůj první design!

Nejaktivnější jsem byla spíše v prvních měsících založení, přesněji v březnu a květnu 2014 - napsala jsem pokaždé 7 článků za měsíc. I díky tomu jsem v prvním roce "života" blogu vytvořila 49 příspěvků! (Včetně uvítacího.) Můžete si tedy spočítat, že jsem přispívala přibližně jednou týdně.


Teď jsem v průběhu prvního roku přispěla pouze 22. Nejvíce článků jsem napsala v březnu, šlo o 6, nejmíň naopak v červnu (žádný :D). Nejvíce komentářů, 9, se od 28. 2. 2015 - 28. 2. 2016 objevilo k článku Výsledky soutěže.

Dalším bodem je návštěvnost. Zde mám trochu takový problém. Asi jste si všimli (vlevo dole) propočítávadla. Když jste přiblášeni na svých stránkách, na blog.cz se ukáže, kolik jste včera měli návštěv. Pak se tu nachází ještě další Návštěvnost, a to rovnou na admin.blog.cz. (Tam píšete své články, ankety, upravujete atd... Prostě všechno, co se na vašem blogu později objeví - kromě komentářů, samozřejmě.) Pointa spočívá v tom, že už se mi několikrát stalo, že propočítávadla si protiřečila. Opravdu nevím, jakému věřit, a proto psát nejvyšší návštěvnost se mi zdá... trochu... kontraproduktivní.
Vím jen, že asi dva dny v tomto roce jsem si všimla, že můj blog měl návštěvnost 26 lidí... Je však diskutabilní, jestli tomu mám věřit. Vždy jsem se držela pouze jednoho z propočítávadel! Třeba v jednom z daných dnů byla ve skutečnosti návštěvnost vyšší nebo naopak nižší. :)

No, těmito odstavci jsem však trochu odbočila...

Takže, přeju svému blogu, aby mi ještě nějaký čas vydržel a bavil mě! (A hlavně moc nezlobil :P.) :D
Jinak, velké díky patří vám, mým návštěvníkům :). Děkuji všem, ať jste se sem podívali jen jednou nebo stokrát, ať už mé články komentujete často nebo nikdy...!

Blogu, hodně štěstí do dalšího roku xD!!
Karolína

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ilía Ilía | E-mail | Web | 1. března 2016 v 7:19 | Reagovat

Gratuluju! Tak ať blog ještě dlouho slouží :)
Ono si to protiřečí úplně normálně. Mé řešení je vůbec se na to nedívat. Počítadlo mám spíš jen orientačně. Na návštěvnosti nezáleží, důležitější je zpětná vazba v komentářích :)

2 Mirimë (Karolína Kahounová) Mirimë (Karolína Kahounová) | 7. března 2016 v 14:10 | Reagovat

[1]: Díky :).
Já to už také moc neřeším - jen jsem chtěla objasnit, proč vlastně nedokážu říct, který den byla návštěvnost nejvyšší :D.

3 Vendëa Lissësúl Vendëa Lissësúl | 10. března 2016 v 14:21 | Reagovat

Taky přeju hodně štěstí v dalších letech!

4 Ettelwen Ettelwen | Web | 13. března 2016 v 14:39 | Reagovat

Páni, vůbec jsem netušila, že máš blog už tak dlouhou dobu a do dalších let mu přeji samozřejmě jen to nejlepší :)...

5 Mirimë (Karolína Kahounová) Mirimë (Karolína Kahounová) | Web | 14. března 2016 v 19:46 | Reagovat

[3]:

[4]: Blog vám děkuje :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama