Červenec 2016

Seznam knih za měsíce květen, červen (2016)

21. července 2016 v 13:46 | Mirimë (Karolína Kahounová) |  Další
Čauky,

přináším vám další část o mých přečtěných knížkách (no, "trochu" pozdě, ale přece)!

Užijte si ji,
Kája

Prázdinový plán

12. července 2016 v 16:09 | Mirimë (Karolína Kahounová) |  Blog
Ahoj,

původně jsem tento příspěvek chtěla vydat před začátkem prázdnin, což jsem ale nestihla. V poslední době vynakládám dost energie na druhý díl Cesty za spásou (jo, k tomuhle příběhu jsem se vrátila po pěkně dlouhé době :))! Druhá kniha je složitější a také delší než Poslání - ještě ji nemám dopsanou a už má víc stránek! Pokud chcete vědět víc, vězte, že danému tématu věnuji celý článek :).
Z výše zmíněného můžete usoudit, že ačkoli jsou prázdniny, na blog mi nezbývá tolik času...

Navíc moje volné dny budou celkem nabité. Už jsem byla na dovolené v Chorvatsku, 23. jedeme do Rakouska, pak mě někdy čeká tábor a poslední srpnové dny příměstský tábor... Rozhodla jsem se, že nebudu vypisovat, kdy přesně budu pryč. Na své stránky nepřispívám např. dvěmi články za týden - nedivili byste se (alespoň doufám :P), kdyby se tu nějaký čas žádný neobjevil...

Mimochodem, můžete hlasovat zde pro mou povídku (Zklamání před prázdninami). Byla bych vám moc vděčná :D. (Znovu jde o projekt Literární kavárna, tentokrát červnové kolo se zadáním Ne každý se těší na prázdniny...)

Jinak, trochu mě mrzí, že u posledních dvou příběhů na blogu je tak málo hlasů... K objektivnějšímu posouzení bych jich potřebovala víc :/. Jestli chcete, máte náladu a chuť, můžete se na ně mrknout! (Jde o poslední čtyři příspěvky, Láska, Povedený školní den.)