Září 2016

Povídka č. 7: Dvě síly, pravda a lež

4. září 2016 v 11:56 | Mirimë (Karolína Kahounová) |  Další
Zdravím ve školním roce 2016-2017 ♥.

Než se vrhnu na samotný článek, chtěla bych vás upozornit, že pro mě můžete hlasovat zde. Byla jsem přesvědčena, že jsem vás o tomto kole soutěže Literární kavárna už informovala, ale zjevně jsem se spletla...

Vím, že sedmá povídka z roku 2015 se zde měla objevit už o prázdninách, ale opravdu jsem nestíhala (zase se vymlouvám :P). Měla jsem dost nabitý program... Bohužel, příští dva tři týdny se na blogu neobjeví další článek (pokud nepočítám Dvě síly, pravda a lež (2) - to víte, blog.cz nebyl vymyšlený pro tvorbu několikastránkových příspěvků... ve Wordu), protože máme projektový týden a pak jedu na výměnný pobyt do Německa. Posléze budu muset dohánět věci do školy, opisovat sešity atd... však to znáte :). Začátek školního roku dokáže být pěkně hektický, zvláště, když člověk jede pryč.

Ale dost už okecávání... Úvahu, kterou si můžete přečíst po prokliknutí Celého článku, jsem posílala do soutěže Literární kavárna (velmi neočekávané :O), přesněji do jejího zářijového kola. Nebyla jsem vybrána mezi nejúspěšnější, ale i tak doufám, že se vám textík bude líbit! (Tentokrát je kratší, než jste zvyklí, takže se nebojte, že nad jeho pročítáním strávíte hodiny. Na téma Pravda a lež bych dokázala napsat daleko rozsáhlejší úvahu, ale asi před rokem jsem na to neměla náladu...) Máte ho zde v mírně upravené verzi.

Příště (a že to "příště" pravděpodobně nastane za delší dobu) snad už konečně můžete čekat vyhodnocení povídek napsaných roku 2015, které jsou publikované zde, na blogu.

Zatím plnými doušky užívejte školy (hlavně, abyste se neudusili) :D,
Vaše Karolína Kahounová neboli Mirimë