Příběhy z tohoto roku (2016)

13. října 2016 v 19:29 | Mirimë (Karolína Kahounová) |  Blog
Vážení,

před tím, než se vrhnu na hlavní téma článku, chtěla bych napsat několik slov navíc - a byla bych ráda, kdybyste si přečetli i je.


Snažím se k vám být upřímná, a proto sem píšu, že Oficiální stránky poslední dobou upadají. Nevím, jestli mi to přijde kvůli vlastnímu nepravdivému pocitu, který jen podporuje například počet hlasů u poslední povídky. Nechci si moc stěžovat - vězte však, že na tohle téma bych dokázala psát předlouhé litanie... Co si o tom myslíte, milí čtenáři? Souhlasíte se mnou? Můžete se vyjádřit v komentářích :).

Předchozí odstavec souvisí s něčím, k čemu bych se také ráda vyjádřila (a tentokrát více otevřeně :D). Chcete vědět, jak to, že jsem více než měsíc nepublikovala nový článek? Ano, resty má na svědomí skluz na začátku školního roku (jak byste si ostatně mohli domyslet z posledního příspěvku), avšak nejen on... No, tak hádejte, co mám na mysli :D. Chystala jsem se udělat vyhodnocení mých povídek, které jsem posílala do soutěží roku 2015, bohužel ale nemohu. (Snad vám již došlo, proč... nechystám se k podobné, ne-li takřka stejné věci vracet dvakrát.)

Se svou povahou si ráda představuji a hlavně plánuji, co bych sem chtěla nebo měla dát. Vidím spoustu věcí, jež by se daly vylepšit - avšak nejsem si úplně jistá, jestli by mi to stálo za snahu vzhledem k dost pravděpodobné malé odezvě.
Možná jste si na blogu všimli jakési rubriky, která vlastně nic neobsahuje - přála bych si ji vyplnit, pak někam dodat pár informací a také aktualizovat... Věřím, že mnohé z vás napadlo, že články, jež (zatím...?) žijí pouze v mé fantazii, se týkají mé knihy Cesta za spásou - Poslání, popřípadně jejího druhého (a zatím nedokončeného) dílu. Důvod, proč jsem je ještě nepublikovala (ačkoli jeden mám už nachystaný), nespočívá pouze v mé nechuti hraničící se zklamáním...
Jelikož právě pracuji na díle, který je pro vás (nebo alespoň pro většinu z vás xD) zatím bezejmenný, nechci sem vkládat informace týkající se ho. Myslím, že až ho dokončím, všechno si dokážu v hlavě lépe sesumírovat, a články budou vypadat lépe uspořádaněji a hlavně "celistvěji".
Pracuji na druhé části mé plánované trilogie - jak jsem se vám ostatně už párkrát svěřovala. Zatím nechci nic moc prozrazovat... Ale myslím, že můžu napsat, že jsem se již dostala do kapitoly číslo dvacet (předpokládaný počet je dvacet dva) :P.


To byl ale zdlouhavý úvod, nu což? Mohla bych ho dát do samostatného článku, ale nějak se mi nechce... Každopádně, v komentářích se můžete vyjádřit i k němu.

Dostávám se k nejdůležitějšímu bodu tohoto článku, jež vidíte i z nadpisu. Na Oficiálních stránkách můžete najít všechny mé vlastní texty, které jsem posílala do soutěží 2015 - a napadlo mne, že bych ve vkládání povídek sem mohla pokračovat. Nebojte, tenhle rok jsem v tomto ohledu tak pilná nebyla :). Podobných soutěží se dlouhou dobu nezúčastním, jak tuším. Neboť nejvíce posílám asi na jaře, ale v období okolo Adventu a vánočních svátků vůbec.

Pokud kliknete na "Počet komentářů", potom nalistujete trochu nahoru, máte možnost hlasovat v zajímavé anketě. A v komentářích se můžete vyjádřit k čemukoli, o čem jsem v tomto článku psala či se zmiňovala.

Mějte se krásně,
Mirimë (Karolína Kahounová)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Mirimë (Karolína Kahounová) Mirimë (Karolína Kahounová) | 13. října 2016 v 19:32 | Reagovat

P. S. Zajímalo by mě, jestli se tímto článkem potvrdí má teorie ohledně "chybě" blogu.cz. :)

2 Baryn Baryn | Web | 19. října 2016 v 19:37 | Reagovat

[1]: Jakou chybu máš na mysli? :)

Stává se často, že blogy upadají, člověk nemá náladu psát, ani čas ... to je běžný. Ale když se do toho nebudeš nutit, a neotrávíš si to tím, tak všechno bude zase jako dřív. Hádám.
Nevím, jsem u tebe tuším prvně :D

3 Mirimë (Karolína Kahounová) Mirimë (Karolína Kahounová) | Web | 21. října 2016 v 17:36 | Reagovat

[2]: Když se podívám na blog.cz, posledních asi dva týdny mi pokaždé ukáže 0 návštěv za den (ve všech kolonkách). Ale to je nesmysl. Mnohokrát jsem na se podívala přímo na své stránky, kde Toplist říkal, že zde ani nejsem první...
Napadlo mě, jestli tahle chyba nějak nesouvisí s faktem, že se uvažuje o tom, že by se vytvořily placené blogy a ty bezplatné by se trochu omezily. Slyšela jsi o tom? :) (Každopádně většina blogerů s daným nápadem příliš nesympatizuje... Alespoň ti, kteří se vyjádřili k anketě na blog.blog.cz.) Myslela jsem si, že jde o novou funkci, která má přimět, aby lidé na své stránky přispívali častěji - po měsíci, kdy se jim na stránkách neobjevil článek, se jim zobrazuje, že mají 0 návštěv. I v případě, že tomu tak není... Že by nás to mělo popostrkovat ke zvýšené aktivitě (nebo alespoň normální, přesněji řečeno)? Rychle jsem odhadla, že od 4. září do 13. října uplynul asi měsíc (blbost :D) - což potvrzovalo mou teorii. Nespočetla jsem to...
Ale nakonec se ukázalo, že můj nápad nebyl pravdivý - blog.cz mi ustavičně, i po mém posledním článku, hlásí 0 návštěv :P. Nebo tomu tak je - že by chyba v "chybě"...? :O

Jo, to se s níženou aktivitou je normální, souhlasím... Ale už delší dobu mi přijde, že můj blog upadá :P. Co však nadělám :)...

4 hotmail email hotmail email | E-mail | Web | 16. října 2018 v 5:11 | Reagovat

I returned to this topic, its title still relevant

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama