Prosinec 2017

Hlavní postavy Cesty za spásou

30. prosince 2017 v 20:02 | Mirimë (Karolína Kahounová) |  Hlavní postavy
Ahoj,

EDIT K PRVNÍMU DÍLU:
Jeden mnou vytvořený dodatkový soubor k mé sérii mi při psaní druhého dílu docela pomohl. Už před mnoha lety jsem vytvořila složku hlavních postav, kterou jsem postupně rozšiřovala novými. Informace o dvou nejhlavnějších, které jsou hlavními postavami v prvním dílu, jsem sem hodlala vložit před dlouhou dobou. Vím, že jsem je chtěla na blog.cz dát pod tento odkaz. Dlouho jsem otálelela, protože jsem plánovala, že sem mimo profily dám nakopírované obrázky nakreslených hrdinů. Ale obrázek s obličejem Lilien a obrázkek s obličejem Nevvrana se mi nelíbí, kreslila jsem je v jedenácti. Jediný obrázek, kde je vyobrazen Nevvran s Lilien a zamlouvá se mi, prozrazuje scénku ze třetího dílu (původně se měla nacházet v druhém), tak ten vám opravdu ukazovat nebudu. Od kreslení jsem časem upustila, podobně jako od psaní delších příběhů, k psaní se vracím, ke kreslení zatím nikoli. Uvidíme, jestli si danou uměleckou činnost oživím. Pokud ano, možná zde můžete čekat nakreslené profily! Nejsem si tím ale vůbec jistá, proto jsem se rozhodla, že psané profily zde budou bez malovaných. V textu se můžete dozvědět informace, které se ve knize nevyskytovaly. Dole můžete hlasovat v anketě. Jinak, ve složce mám i jiné popisy hlavních hrdinů, než můžete vy vidět. Jeden z popisů mám doplněn čtyřmi temperamenty (melancholik, flegmatik, cholerik, sangvinik) k určitým pojmenováním a k nim rozepsání, rozhodla jsem se, že je sem nedám.
NEDOPORUČUJI SE DÍVAT DO ČLÁNKU TĚM, KTEŘÍ SI NEPŘEČETLI PRVNÍ DÍL!!

Vaše
Karolína

Blog slaví třetí narozeniny!

29. prosince 2017 v 19:02 | Mirimë (Karolína Kahounová) |  Další
Milí čtenáři,

doufám, že jste si užili pohodové vánoce! Já vám na tomto blogu zanedlouho nadělím vánoční dárek, tak se těšte :D...
Uvažovala jsem o přestěhování blogu, ale nakonec mým stránkám ponechám tuto adresu. Zaprvé kvůli tomu, že v příspěvcích často nemám vložené odkazy na zkopírované obrázky a zadruhé, že vzhledem k tomu, že jde o Oficiální stránky, potřebovaly by oficiálnější doménu, vzhled (ale plánuji o letních prázdninách předělat design, tak snad mi to tehdy vyjde!).
Před mnoha měsíci jsem napsala shrnutí třetího blogového roku na blogové síti blog.cz, ale nepublikovala jsem ho, jak jste si mohli všimnout. (Shrnutí jsem sem vkládala každý rok.) Je mi blbé rušit další článek, proto ho mám na dnešek připravený, že ho zveřejním. Alespoň si můžete představit, jak to tady mohlo vypadat...

Užívejte si vánoční atmosféru,
Karolína