Blog slaví třetí narozeniny!

29. prosince 2017 v 19:02 | Mirimë (Karolína Kahounová) |  Další
Milí čtenáři,

doufám, že jste si užili pohodové vánoce! Já vám na tomto blogu zanedlouho nadělím vánoční dárek, tak se těšte :D...
Uvažovala jsem o přestěhování blogu, ale nakonec mým stránkám ponechám tuto adresu. Zaprvé kvůli tomu, že v příspěvcích často nemám vložené odkazy na zkopírované obrázky a zadruhé, že vzhledem k tomu, že jde o Oficiální stránky, potřebovaly by oficiálnější doménu, vzhled (ale plánuji o letních prázdninách předělat design, tak snad mi to tehdy vyjde!).
Před mnoha měsíci jsem napsala shrnutí třetího blogového roku na blogové síti blog.cz, ale nepublikovala jsem ho, jak jste si mohli všimnout. (Shrnutí jsem sem vkládala každý rok.) Je mi blbé rušit další článek, proto ho mám na dnešek připravený, že ho zveřejním. Alespoň si můžete představit, jak to tady mohlo vypadat...

Užívejte si vánoční atmosféru,
Karolína


Milí návštěvníci blogu,

s velkým zpožděním jsem si uvědomila, že jsem v únoru 2017 nepublikovala článek o narozeninách blogu, dost možná tedy nevíte o důležitých blogových datumech nebo o dni, kdy můj blog navštívilo nejvíce lidí. Blog jsem si založila 28. 2. 2014 ve 22:22 hodin a už v jeho začátcích jsem věděla, že se na Oficiálních stránkách budu věnovat své tvorbě a knihám! V posledním roce jsem zjistila, že bych se zde v článcích mohla věnovat hudbě, nakonec jsem však od tohoto nápadu upustila.

O mých blogových začátcích se více můžete dočíst v těchto článcích: tady a zde.


Výročí narozenin, 28. 2. 2017., je daleko za námi, ale přesto bych chtěla trochu připomenout různá blogová významná čísla (heh, to zní trochu divně). :/

Blog jsem založila 28. 2. 2014 ve 22:22 hodin, jak je napsáno v těchto článcích:
http://karolina-kahounova.blog.cz/1503/blog-slavi-1-rok
http://karolina-kahounova.blog.cz/1602/blog-slavi-narozeniny-2-roky

Jeden den v únoru 2016 - 2017 můj blog navštívilo nejvíce lidí za celou jeho historii, nevím s odstupem času ani přibližně který.

Přispěla jsem 25 příspěvky, což je druhé nejméně - více příspěvků jsem publikovala v období 2014-2015. Publikování množství článků začátkem roku 2016 je rovnocenně vyvážené jejich počtu druhé poloviny roku.


Vím, že tento kratičký článek není asi moc zajímavý, stejně mám pocit, že na blogu trochu chyběl.

Blogu přeju, ať mi ještě vydrží a stále ho navštěvují lidé, které baví ho číst!

Děkuji vám, čtenářům!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama