Srpen 2018

Přečtěné knihy za měsíc květen (2018)

15. srpna 2018 v 20:21 | Karolína Kahounová |  Další
Zdravím,

takže... jak bych začala? Jaksi mi bylo trapné, aby byl článek souhrnu přečtených knih za měsíc vydán jako první nebo druhý článek po posledním souhrnu tohoto typu, proto ho píši až teď. Byla jsem celá napjatá, zda se vydávání Odhalení zdá být na dobré cestě. A ono zřejmě ano. Nejdřív musel být o plánované publikaci tohoto mého díla jako mé druhé knihy stvořen článek.
Na jaře před prázdninami jsem se začetla do úžasné sci-fi Měsíční kroniky, která mě úplně ohromila. A pohltila. No, nedivila bych se, kdyby šlo o nejlepší knižní sérii, kterou jsem za posledních několik let přečetla. Vřele doporučuji, asi všem. Jde o zpracování několika klasických pohádek, což může kdekoho odradit, ale mnohé čtenáře překvapilo, do jakých směrů se ty knihy ubraly. Je to vážně velmi dobré. Nedávno jsem dočetla další bichličku, Cress, a budu se muset od četby této série odklonit, protože mě čeká maturita, na kterou se hodlám připravovat čtením povinných knih.

Ještě jednou s radostí v srdci připomínám, že se blíží vydání mé knihy! ...Každým dnem...

Krásný den,
Karolína Kahounová

Odhalení

13. srpna 2018 v 21:22 | Mirimë (Karolína Kahounová) |  Novinky
Čauky :D,

přináším vám radostnou zprávu! Vím to už od června, ale výsledek mého snažení byl stále poněkud nejistý, proto jsem čekala, jestli se něco nezvrtne. Ale vypadá to na dobré cestě! Cesta za spásou - Odhalení vyjde! Má se tak stát v listopadu 2018! Nejspíš bude publikována nakladatelstvím Nava a podle propočtů redaktora má čítat 448 stran, když bude upravena stejně jako předchozí díl, Cesta za spásou - Poslání. Mám ale dojem, že redaktor zapomněl připočítat mapu, takže si k tomu přičtěte dvě stránky - což dává konečný počet stran 450. Také se nechci zapomenout zmínit, že vazba knihy bude vázaná, narozdíl od Cesty za spásou - Poslání, která byla brožovaná.

Mějte se hezky,
Karolína