Září 2018

Recenze: Čistá duše (2)

30. září 2018 v 14:35 | Karolína Kahounová |  Další

Omlouvám se za rozdělení na 2 části. Bohužel, dovolený počet znaků na jeden článek je maximálně 40000...

Recenze: Čistá duše (1)

30. září 2018 v 14:32 | Karolína Kahounová |  Další
Ahojky,

už se mám líp. A asi proto jsem se rozhodla vložit sem a správně sem nastavit (hlavně tak, aby se ten článek zase nesekal!) recenzi na krásný film Čistá duše o slavném matematikovi Johnu Nashovi, o němž mnoho z vás jistě zaslechlo. Je to má první recenze na filmový snímek. Mám ji vytvořenou už po dobu několika týdnů. V budoucnu očekávejte další... :P V minulosti by pro mě bylo nepochopitelné, že za měsíc dokonce zhlédnu více filmů než přečtu knížek nebo jsou počty skoro stejné, ale teď je tomu tak - nějak mě to televizní sledování začalo bavit :D.
;)

Přeji pěkný den,
Karolína

(Případné) Vydání se odkládá

28. září 2018 v 10:40 | Karolína Kahounová |  Novinky
Přeji pěkný den,

doufám, že vás informováním této zkušenosti příliš nezarmoutím, jakožto předpokládám, že nikoli. Pokud má druhá kniha, Cesta za spásou - Odhalení, bude publikována, uskuteční se tak déle než v listopadu. Posouzení toho, jestli bude vydána, se stane blíže začátku nového roku, než se očekávalo.
Jinak jsem si v hlavě v myšlenkách připravila na blog několik novinek ohledně mého psaní, tak snad vás to bude zajímat a alespoň někteří z vás si ty články a ankety přečtou. Mezi novinky se však konečně změna desigu nepočítá, tyhle prázdniny pro mě byly docela "krizové", no nebyly (z mého úhlu pohledu) moc pěkné, tak jsem neměla k vytváření nového vzhledu svých stránek sílu se dokopat. V posledních dnech a týdnech a dnech se má nálada pohybuje někdy na bodech mrazu, o tom však netřeba nemluvit.

Vám přeji, ať se máte skvěle - ne hrozně, zničeně, neuspořádaně, zhrzeně, podobně jako já,
Karolína

Autogramiáda na Světu knihy Plzeň

19. září 2018 v 16:34 | Karolína Kahounová |  Novinky
Ahoj,


blíží se Svět knihy Plzeň 2018, na který se těším už tolik měsíců, a... já na něm budu vystupovat! Je škoda, že svou účast hlásím veřejně až nyní, má první akce, na které nějakým způsobem představuji svou knihu Cesta za spásou - Poslání (vydáno nakladatelstvím Nava), byla sjednána teprve nedávno.

Zúčastním se Světu knihy Plzeň 2018 21. 9. tento pátek (nejspíš se dostavím) a 22. 9. v sobotu.

22. září 2018 se na Světě knihy pořádá autogramiáda spisovatelky Karolíny Kahounové, autorky mnoha úspěsných kratších textů a zejména spisovatelky, které se na svět v roce 2014 zrodilo v jejích teprve čtrnácti letech dílo Cesta za spásou - Poslání. Pokud se v čas 16:30 až 17:00 dostavíte v budově plzeňského DEPA na stanoviště BUS01, můžete si zakoupit Karolíninu knihu ve slevě, nechat si ji podepsat a třeba se dozvědět více o její tvorbě i dokonce o ní, mimo jiné něco o jejích tvůrčích literárních plánech.
Budu moc ráda, když se na mě přijdete podívat dvaadvacátého v rozmezí času 16:30 až 17:00 hodin na stanoviště BUS01. Jinak se budu na veletrhu vyskytovat tak nějak po část doby jeho trvání. Můžete na mě narazit .
S dobrou náladou se s vámi loučí vaše
Karolína Kahounová