Seznam knih za měsíce červen, červenec, srpen a září (2018)

26. října 2018 v 17:30 | Karolína Kahounová |  Další
Ahojky, milí,

připravila jsem si pro vás seznam knih, co jsem přečetla za poslední léto! (Nebo přibližně za léto... heh.) Jsou to jen dvě knihy, za což se stydím, i když jedna z nich dosahuje délky přes šest set stránek - takže pro někoho by to byl velký čtecí "výkon" a taktéž výzva. Ta druhá, která se mi líbila o nemnoho méně, zase nemá ani tři sta stránek. Takže je za co se hanbit :D. Měsíční kroniky - Cress je jednou z nich, a už se těším na další, závěrečný díl Měsíčních kronik, jakožto i na doplňkové knížky, které jsou kratší než ostatní knihy této série. Myslela jsem si a doufala jsem, že celou sérii dočtu, než pilně začnu pracovat na maturitních knížkách - omyl, nestihla jsem to, proto si vyvrcholení nechám nejspíš až po maturitě (která mě tento školní rok, tedy příští rok, rok 2019, čeká, jak již jste mohli stihnout pochopit :D) - a právě kvůli souhrnné délce těch tří knížek, přesto by mi "stačilo", kdybych měla přečíst jen tu poslední, onu poslední, zásadní knížku, jejíž počet stránek se nebezpečně přibližuje číslu osm set a jak jsem se koukala, text je menším písmem než předchozí knihy, no a možná i úprava řádek a kolem stránek si vyžádala větší "navrstvení", jsem si k přečtení zvolila kratší knížku, kterou máme doma a mě celkem lákala. Asi jsem nepochybila :D. :) Každopádně, na postavu Winter se moc těším, těším se na celou sérii i na Renegáty (ty jsme si přivezli domů ze Světa knihy 2018) a na další autorčinu tvorbu, na Archenemies, které mají v americkém originálu vyjít zanedlouho... A na mnohé další z knižního světa! :D
Jinak jsem během té doby přečetla scénář hry Zahradní slavnost Václava Havla, ale do seznamu ji nezahrnuji. Nešlo o samostatnou knihu :P.
Musím se vás zeptat, kolik knih přečtete za měsíc? Kolik stránek přečtete za měsíc? Za rok? Jakou nejdelší knihu jste v poslední době četli. (V závěrečné mé otázce, této, narážím na to, že Cress je výrazně nejobsáhlejším knižním dílem, které jsem za poslední dobu četla...!)

Zamyslete se nad mými otázkami,
Karolína :)


za červen, červenec, srpen a září 2018 jsem přečetla
2 knihy:
Měsíční kroniky - Cress - Marissa Meyer, 616 stran
Černooká - Anna Musilová, 288 stran
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Karolína Kahounová Karolína Kahounová | Web | 13. listopadu 2018 v 15:29 | Reagovat

Ups, během září jsem nic nepřečetla :D.

2 Pižmoň Pižmoň | 1. března 2019 v 20:43 | Reagovat

Jo tak nějak souhlasím

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama