Blog

Omlouva

26. listopadu 2017 v 21:00 | Mirimë (Karolína Kahounová)
Ahoj,

Omlouvám se všem svým čtenářům za neúmyslné smazání čtyř článků z mého blogu, které mi nejdou nahrát zpátky, neboť jsem je smazala z koše těchto webových stránek. Omlouvám se všem mým čtenářům za daní pryč pěti článků, které jsem odstranila úmyslně. Nejspíše bych ty zmíněné čtyři někdy odstranila.

Vaše
Karolína

Příběhy z tohoto roku (2016)

13. října 2016 v 19:29 | Mirimë (Karolína Kahounová)
Vážení,

před tím, než se vrhnu na hlavní téma článku, chtěla bych napsat několik slov navíc - a byla bych ráda, kdybyste si přečetli i je.


Snažím se k vám být upřímná, a proto sem píšu, že Oficiální stránky poslední dobou upadají. Nevím, jestli mi to přijde kvůli vlastnímu nepravdivému pocitu, který jen podporuje například počet hlasů u poslední povídky. Nechci si moc stěžovat - vězte však, že na tohle téma bych dokázala psát předlouhé litanie... Co si o tom myslíte, milí čtenáři? Souhlasíte se mnou? Můžete se vyjádřit v komentářích :).

Předchozí odstavec souvisí s něčím, k čemu bych se také ráda vyjádřila (a tentokrát více otevřeně :D). Chcete vědět, jak to, že jsem více než měsíc nepublikovala nový článek? Ano, resty má na svědomí skluz na začátku školního roku (jak byste si ostatně mohli domyslet z posledního příspěvku), avšak nejen on... No, tak hádejte, co mám na mysli :D. Chystala jsem se udělat vyhodnocení mých povídek, které jsem posílala do soutěží roku 2015, bohužel ale nemohu. (Snad vám již došlo, proč... nechystám se k podobné, ne-li takřka stejné věci vracet dvakrát.)

Se svou povahou si ráda představuji a hlavně plánuji, co bych sem chtěla nebo měla dát. Vidím spoustu věcí, jež by se daly vylepšit - avšak nejsem si úplně jistá, jestli by mi to stálo za snahu vzhledem k dost pravděpodobné malé odezvě.
Možná jste si na blogu všimli jakési rubriky, která vlastně nic neobsahuje - přála bych si ji vyplnit, pak někam dodat pár informací a také aktualizovat... Věřím, že mnohé z vás napadlo, že články, jež (zatím...?) žijí pouze v mé fantazii, se týkají mé knihy Cesta za spásou - Poslání, popřípadně jejího druhého (a zatím nedokončeného) dílu. Důvod, proč jsem je ještě nepublikovala (ačkoli jeden mám už nachystaný), nespočívá pouze v mé nechuti hraničící se zklamáním...
Jelikož právě pracuji na díle, který je pro vás (nebo alespoň pro většinu z vás xD) zatím bezejmenný, nechci sem vkládat informace týkající se ho. Myslím, že až ho dokončím, všechno si dokážu v hlavě lépe sesumírovat, a články budou vypadat lépe uspořádaněji a hlavně "celistvěji".
Pracuji na druhé části mé plánované trilogie - jak jsem se vám ostatně už párkrát svěřovala. Zatím nechci nic moc prozrazovat... Ale myslím, že můžu napsat, že jsem se již dostala do kapitoly číslo dvacet (předpokládaný počet je dvacet dva) :P.


To byl ale zdlouhavý úvod, nu což? Mohla bych ho dát do samostatného článku, ale nějak se mi nechce... Každopádně, v komentářích se můžete vyjádřit i k němu.

Dostávám se k nejdůležitějšímu bodu tohoto článku, jež vidíte i z nadpisu. Na Oficiálních stránkách můžete najít všechny mé vlastní texty, které jsem posílala do soutěží 2015 - a napadlo mne, že bych ve vkládání povídek sem mohla pokračovat. Nebojte, tenhle rok jsem v tomto ohledu tak pilná nebyla :). Podobných soutěží se dlouhou dobu nezúčastním, jak tuším. Neboť nejvíce posílám asi na jaře, ale v období okolo Adventu a vánočních svátků vůbec.

Pokud kliknete na "Počet komentářů", potom nalistujete trochu nahoru, máte možnost hlasovat v zajímavé anketě. A v komentářích se můžete vyjádřit k čemukoli, o čem jsem v tomto článku psala či se zmiňovala.

Mějte se krásně,
Mirimë (Karolína Kahounová)

Prázdinový plán

12. července 2016 v 16:09 | Mirimë (Karolína Kahounová)
Ahoj,

původně jsem tento příspěvek chtěla vydat před začátkem prázdnin, což jsem ale nestihla. V poslední době vynakládám dost energie na druhý díl Cesty za spásou (jo, k tomuhle příběhu jsem se vrátila po pěkně dlouhé době :))! Druhá kniha je složitější a také delší než Poslání - ještě ji nemám dopsanou a už má víc stránek! Pokud chcete vědět víc, vězte, že danému tématu věnuji celý článek :).
Z výše zmíněného můžete usoudit, že ačkoli jsou prázdniny, na blog mi nezbývá tolik času...

Navíc moje volné dny budou celkem nabité. Už jsem byla na dovolené v Chorvatsku, 23. jedeme do Rakouska, pak mě někdy čeká tábor a poslední srpnové dny příměstský tábor... Rozhodla jsem se, že nebudu vypisovat, kdy přesně budu pryč. Na své stránky nepřispívám např. dvěmi články za týden - nedivili byste se (alespoň doufám :P), kdyby se tu nějaký čas žádný neobjevil...

Mimochodem, můžete hlasovat zde pro mou povídku (Zklamání před prázdninami). Byla bych vám moc vděčná :D. (Znovu jde o projekt Literární kavárna, tentokrát červnové kolo se zadáním Ne každý se těší na prázdniny...)

Jinak, trochu mě mrzí, že u posledních dvou příběhů na blogu je tak málo hlasů... K objektivnějšímu posouzení bych jich potřebovala víc :/. Jestli chcete, máte náladu a chuť, můžete se na ně mrknout! (Jde o poslední čtyři příspěvky, Láska, Povedený školní den.)

Povídka č. 3: Doteky lásky (Vyber si) + jiné informace

9. března 2016 v 19:49 | Mirimë (Karolína Kahounová)
Ahoj!

Název článku už napovídá, o co dnes půjde - a hned se na to vrhám :)...

Blog slaví narozeniny - 2 roky!

28. února 2016 v 22:22 | Mirimë (Karolína Kahounová)
Ahoj,

tak, a uplynul zase další rok... Přitom si dokáži velmi přesně vybavit, jak jsem si tyto stránky dne 28. 2. 2014 ve 22:22 hodin oficiálně zakládala a posléze na ně psala nové články :). Co všechno se za oněch 730 dnů na mém malém, blogovém světě stalo?

Anketa: Blogerská soutěž (aneb Články, předveďte se!)

25. ledna 2016 v 20:31 | Mirimë (Karolína Kahounová)
Čauky mňauky :D,

staré pololetí ve škole se nám pomalu chýlí ke konci. Už tu téměř máme nové. Doufám, že jste se svými známkami na vysvědčení spokojeni (ne tak jako já :/) a hlavně, že jste si první za dvou částí užili!
Možná někteří z vás díky nadpisu poznali, že tento článek bude o "novoroční soutěži", o níž jsem se zmiňovala již tady.
(Pokud chcete vědět víc, určitě rozklikněte Celý článek!)

Shrnutí anket, další informace a povídka č. 2: Ztracené vzpomínky

27. prosince 2015 v 11:45 | Mirimë (Karolína Kahounová)
Ahojky zas po nějaké době, mí drazí čtenáří :),

dnes vám přináším takový delší, informační článek - který je na tomto blogu však potřeba (alespoň myslím).
Jinak, vůbec bych neřekla, že už zanedlouho budou Vánoce. Strašně rychle to utíká. Těšíte se na ně? Můžete napsat do komentářů! :)

Nejdřív si tedy shrneme výsledky anket z předchozích měsíců.

Povídky na blogu

31. srpna 2015 v 13:42 | Mirimë (Karolína Kahounová)
Moji milí čtenáři,

zřejmě jste si toho nevšimli, ale v posledních dnech předělávám drobnosti na blogu. Jde opravdu pouze o maličkosti. Nedávno mě ale napadlo, že bych sem mohla přidat několik povídek z tohoto roku (2015), s nimiž jsem uspěla v soutěžích. Chci znát váš názor. Byli byste pro mé příběhy?
Když jsem byla mladší a ještě neměla ani blog ani vydanou knížku, občas jsem si představovala, jak na své stránky píši různé příběhy...

Můžete zahlasovat v anketě dole, ale byla bych raději, kdybyste přidali svůj názor slovně.
Kdybyste byli pro, nevložila bych sem třeba 3 povídky za sebou, ale prokládala bych je ještě něčím jiným...

A nakonec tu pro vás mám otázku: Jak jste si užili prázdniny? Doufám, že výborně :)
Karolína


Uspořádání blogu

17. srpna 2015 v 19:37 | Mirimë (Karolína Kahounová)
Milí čtenáři (teda pokud sem ještě někdo chodí),

jistě jste si všimli, že poslední dobou sem téměř nepřispívám žádnými články. V měsíci červnu jsem dokonce nenapsala žádný - to se mi za celou mou blogovou kariéru nikdy nestalo... a mrzí mne to.
Jistě tušíte, že teď budou následovat omluvy, jak se polepším a podobně. Omlouvám se tedy... Přímo to tu zeje prázdnotou.

Poslední dobou na blogování nemám příliš chuť, energii. Když se podívám, že jsem byla schopná napsat jeden článek týdně a někdy i víc, mám výčitky. Vím však, že mnoho blogerek je v tomto ohledu mnohem aktivnější, než já jsem bývala.
Na ostatní blogy také nechodím tolik, co předtím. Jsem toho názoru, že blog je zábava a budu je navštěvovat, když se mi bude chtít, a ne z "povinnosti", donucení... Proto také na mých stránkách rapidně klesá zvláště počet komentářů. Předtím mi vždycky někdo napsal k příspěvku alespoň jeden komentář, a od března se stalo hned několikrát, že se tu neobjevil ani jeden koment... :( Ale nic vám nevyčítám :).

Takže, jak to tu bude vypadat dál?

Co vás tady v blízké době čeká? :)

13. března 2015 v 23:13 | Mirimë (Karolína Kahounová)
Ahoj :),

máme jarní prázdniny, což u mě znamená i víc času na blog! Vesele sem píšu články a přednastavuji je... (I tenhle je přednastavený a měl by se objevit v době, kdy budu na Modravě.)
Btw... Tohle je už třetí článek za jeden týden na mých stránkách! Vím, že někteří blogeři... no, spíš blogerky, na blogové doméně moc mužů nenajdeme, jich mají často mnohem víc - ale na mé poměry je to teda dost. No, pochybuji, že za celou mou blogerskou kariéru jste vůbec měli tolik příspěvků za sebou :D.

Ale abych se moc nevychloubala. Rozhodla jsem se sem dát seznam, co plánuji, abyste se měli na co těšit :DD.
V příštích týdnech, přinejhorším měsících, by se tu mělo objevit vše vyjmenované :).

Na co se těšíte nejvíc?!,
Karolína

P. S. Tenhle článek přednastavuji na pátek 13... 13 je přece šťastný číslo, no ne xD?!


Takže...

Brzy se tu objeví:
nový design
recenze na Selekci od Kierry Cass
seznam přečtených knih za měsíc únor
listopadový, prosincový, lednový, únorový a březnový On my wishlist
možná ještě něco dalšího... :D
 
 

Reklama