Další

Seznam knih za měsíce prosinec, leden (2015, 2016)

11. února 2016 v 17:26 | Mirimë (Karolína Kahounová)
Milí čtenáři,

dnes jsem tu pouze s takovým rychločlánkem (narozdíl od posledního příspěvku). :) Také jste si všimli, že na blog píši spíše kratší články?
Ale učitě bych sem v blízké době chtěla vložit nějakou další povídku. A do komentářů můžete napsat, pokud byste chtěli příspěvek o druhém dílu Poslání. (Přece jenom můj blog se jmenuje Oficiální stránky a měla bych sem občas přidat něco i o své tvorbě.) Musíte však něco napsat, abych věděla, jestli o to vůbec stojíte :D. (Když tolik z vás mou knihu nečetlo...)

Mějte se hezky,
Karolína

Recenze: Pan Davis - kapitola mého života

5. února 2016 v 19:24 | Mirimë (Karolína Kahounová)
Čus bus :D,

asi po sto letech vám přináším nějakou knižní recenzi! Tentokrát na knihu od mladé české autorky, která byla přinejmenším zajímavá...

Užijte si čtení,
Vaše Karolína Mirimë

Rok 2016 ♥

6. ledna 2016 v 13:19 | Mirimë (Karolína Kahounová)
Vítám vás všechny do nového roku 2016 ♥.
Původně jsem chtěla udělat shrnutí blogového roku 2015 - napsala bych, kolik článků za těch dvanáct měsíců vyšlo, jaký je nejkomentovanější atd. Ale v únoru tyto stránky oslaví druhé narozeniny a já si to raději nechám na tehdy :).

Snad jste do roku 2016 vkročili pravou nohou :D :).

I když tento článek nevyšel včas, přeji vám do něj všechno nejlepší, hodně zdraví, štěstí, splněných přání atd... Doufám jen, že pro mě bude tento rok lepší než předchozí.

Seznam knih za měsíc listopad (2015)

2. prosince 2015 v 14:55 | Mirimë (Karolína Kahounová)
Ahoj, milí čtenáři, zase po dlouhé době!

Dnes přicházím s kratičkým článkem. Ale již pracuji na nadcházejícím, který bude delší! (Jenom se ještě musím naučit, jak "vyfotit" obrazovku PC :).)
Měsíc listopad konečně na mé poměry alespoň za něco stojí. Rozhodla jsem se totiž, že budu do "Seznamu" neboli "Přečtených knih" psát i povinnou literaturu. Tento rok totiž nemáme přelouskat asi 25 knih (jak tomu bylo zvykem), z nichž si ještě musíme udělat zápisky do čtenářského deníku. Proto budu všechna "doporučená" díla opravdu celá číst :).

Teď jen stačí rozkliknout Celý článek a pustit se do čtení!
Karolína

On my wishlist (5)

8. listopadu 2015 v 14:16 | Mirimë (Karolína Kahounová)
Po dlouhé době zase ahoj!

Konečně po několika týdnech přicházím s novým článkem (no... spíše článečkem) :D! Doufám, že vás jím potěším. Přístě se určitě můžete těšit na povídku... a v následujících týdnech možná na nějaký článek k tématu týdne (podobný tu už přes půl roku nebyl) a možná i na nový design (ale trochu se bojím, abych něco na blogu nepokazila)...
Už z nadpisu příspěvku jste nejspíš poznali, o co tu dnes půjde.

Tak si užijte čtení :D,
Kája

Seznam knih za měsíc duben

1. května 2015 v 13:27 | Mirimë (Karolína Kahounová)
Ahoj,

dnes tu pro vás mám další příspěvek... Nevím, co k tomu říct dalšího. Snad jen, že pod článkem máte anketu - určitě v ní hlasujte!

(S)mějte se krásně,
Karolína Mirimë

Seznam knih za měsíc březen

2. dubna 2015 v 11:35 | Mirimë (Karolína Kahounová)
Čau čau :D,

po delší době se znovu hlásím!!
Za březen se tu objevilo celkem šest článků! Jsem na sebe celkem pyšná, protože tak velký počet jsem měla naposledy v dubnu minulého roku... (No, ale v porovnání s některými blogy to opravdu není hodně...)
Aby bylo jasno, seznamy přečtených knih sem budu vkládat nejlépe hned na začátku měsíce, abych na to zase nezapomínala :)...
Za březen jsem stejně jako v únoru přečetla celkem dvě knihy. A když rozkliknete na , dozvíte se, jaké! :)
Čekejte, že příští příspěvek bude spíše informačního rázu :D. Něco podobného můj blog už nějaký čas potřebuje - alespoň myslím.

Tak se mějte,
Karolína Mirimë
P. S. Jak jste si užili apríla??!

Seznam knih za měsíc únor

21. března 2015 v 20:40 | Mirimë (Karolína Kahounová)
Milí čtenáři,

sluníčko svítí, včera oficiálně nastalo jaro... Velké letní prázdniny se už pomalu blíží, což je pro většinu z vás určitě dobrá zpráva. :/

A já jsem si pro vás připravila další díl projektu Seznam knih, který sem budu (už snad) přidávat opravdu každý měsíc! Tak co všechno jsem za únor 2015 přečetla? (Nepíšu sem povinnou literaturu do školy...) No, já vím, že to opravdu není v porovnání s ostatními blogerkami velké číslo...zvláště některými, ale mnohem lepší než před pár měsíci... Snad jsem překonala období, kdy se mi nechce skoro vůbec číst, které čas od času mám :).

Otázka na závěr: Těšíte se už na léto?!,
Karolína Mirimë

On my wishlist (4)

19. března 2015 v 16:31 | Mirimë (Karolína Kahounová)
Ahoj,

no, dnes nebudu dělat nějaké dlouhé předmluvy. Jdu rovnou k článku - mám tu listopadové meme On my wishlist. A ještě... bych byla opravdu ráda za více komentářů!! Sice mě na mém blogu někdo navštěvuje (včera vás tady bylo třeba 13), ale u dvou posledních článků nevidím ani jednu reakci... :/ Udělali byste mi tím vážně radost. Dříve bylo obvyklé, že jsem komentů měla i 8 nebo 10...

Těším se na vás u dalšího z mých příspěvků,
Karolína Mirimë

Přečtené knihy za měsíce srpen až leden

9. března 2015 v 12:53 | Mirimë (Karolína Kahounová)
Čauky, mňauky :D,

možná si vzpomínáte na srpen a tenhle projekt: klik. Spočíval v tom, že každý měsíc zveřejním seznam knih, které jsem za tu dobu přečetla. Stejně jako u On my wishlist (ten mám přidávat také jednou měsíčně) se na mých stránkách už dlouho neobjevil. Naposledy v srpnu :/. (No jo, nějak jsem blog zameškávala :(...)

V meme On my wishlist chci doplnit všechny "zmeškané měsíce", ke kterým není článek. Jde o listopad, prosinec, leden a únor. Předsevzala jsem si, že postupně sem budu doplňovat všechno, co chybí.

Ale v druhé polovině roku 2014 jsem opravdu moc nečetla... Proto jsem se všechno rozhodla shrnout do jednoho příspěvku - tohoto.

Takže, jaké jsou knížky z nepovinné literatury, které jsem přečetla v srpnu, září, říjnu, listopadu, prosinci a lednu (za půlrok)?

Rozklikněte Celý článek a užijte si čtení,
Karolína Mirimë
P. S. Nebojte, teď čtu zas víc :P ;)...
 
 

Reklama