Další

Seznam knih za měsíc duben

1. května 2015 v 13:27 | Mirimë (Karolína Kahounová)
Ahoj,

dnes tu pro vás mám další příspěvek... Nevím, co k tomu říct dalšího. Snad jen, že pod článkem máte anketu - určitě v ní hlasujte!

(S)mějte se krásně,
Karolína Mirimë

Seznam knih za měsíc březen

2. dubna 2015 v 11:35 | Mirimë (Karolína Kahounová)
Čau čau :D,

po delší době se znovu hlásím!!
Za březen se tu objevilo celkem šest článků! Jsem na sebe celkem pyšná, protože tak velký počet jsem měla naposledy v dubnu minulého roku... (No, ale v porovnání s některými blogy to opravdu není hodně...)
Aby bylo jasno, seznamy přečtených knih sem budu vkládat nejlépe hned na začátku měsíce, abych na to zase nezapomínala :)...
Za březen jsem stejně jako v únoru přečetla celkem dvě knihy. A když rozkliknete na , dozvíte se, jaké! :)
Čekejte, že příští příspěvek bude spíše informačního rázu :D. Něco podobného můj blog už nějaký čas potřebuje - alespoň myslím.

Tak se mějte,
Karolína Mirimë
P. S. Jak jste si užili apríla??!

Seznam knih za měsíc únor

21. března 2015 v 20:40 | Mirimë (Karolína Kahounová)
Milí čtenáři,

sluníčko svítí, včera oficiálně nastalo jaro... Velké letní prázdniny se už pomalu blíží, což je pro většinu z vás určitě dobrá zpráva. :/

A já jsem si pro vás připravila další díl projektu Seznam knih, který sem budu (už snad) přidávat opravdu každý měsíc! Tak co všechno jsem za únor 2015 přečetla? (Nepíšu sem povinnou literaturu do školy...) No, já vím, že to opravdu není v porovnání s ostatními blogerkami velké číslo...zvláště některými, ale mnohem lepší než před pár měsíci... Snad jsem překonala období, kdy se mi nechce skoro vůbec číst, které čas od času mám :).

Otázka na závěr: Těšíte se už na léto?!,
Karolína Mirimë

On my wishlist (4)

19. března 2015 v 16:31 | Mirimë (Karolína Kahounová)
Ahoj,

no, dnes nebudu dělat nějaké dlouhé předmluvy. Jdu rovnou k článku - mám tu listopadové meme On my wishlist. A ještě... bych byla opravdu ráda za více komentářů!! Sice mě na mém blogu někdo navštěvuje (včera vás tady bylo třeba 13), ale u dvou posledních článků nevidím ani jednu reakci... :/ Udělali byste mi tím vážně radost. Dříve bylo obvyklé, že jsem komentů měla i 8 nebo 10...

Těším se na vás u dalšího z mých příspěvků,
Karolína Mirimë

Přečtené knihy za měsíce srpen až leden

9. března 2015 v 12:53 | Mirimë (Karolína Kahounová)
Čauky, mňauky :D,

možná si vzpomínáte na srpen a tenhle projekt: klik. Spočíval v tom, že každý měsíc zveřejním seznam knih, které jsem za tu dobu přečetla. Stejně jako u On my wishlist (ten mám přidávat také jednou měsíčně) se na mých stránkách už dlouho neobjevil. Naposledy v srpnu :/. (No jo, nějak jsem blog zameškávala :(...)

V meme On my wishlist chci doplnit všechny "zmeškané měsíce", ke kterým není článek. Jde o listopad, prosinec, leden a únor. Předsevzala jsem si, že postupně sem budu doplňovat všechno, co chybí.

Ale v druhé polovině roku 2014 jsem opravdu moc nečetla... Proto jsem se všechno rozhodla shrnout do jednoho příspěvku - tohoto.

Takže, jaké jsou knížky z nepovinné literatury, které jsem přečetla v srpnu, září, říjnu, listopadu, prosinci a lednu (za půlrok)?

Rozklikněte Celý článek a užijte si čtení,
Karolína Mirimë
P. S. Nebojte, teď čtu zas víc :P ;)...

On my wishlist (3)

22. února 2015 v 14:03 | Mirimë (Karolína Kahounová)
Čtenáři,

měla bych se stydět, protože poslední článek k tomuto meme se objevil už před několika měsíci! 3., tedy tento díl, připadá na říjen... :/ Musím postupně doplnit všechny, které zatím nemám.
V lednu se na mém blogu objevily pouze 2 články a v prosinci dokonce jen 1... Za únor je tento už třetí v pořadí, a tak doufám, že mi chuť na psaní blogu ještě nějaký čas vydrží :).
Vím, že jsem slibovala nový design :D. Už ho mám docela promyšlený, tak doufám, že se vám bude líbit...

Tak čau,
Karolína

Recenze: Čarodějnice z Hex Hall

31. ledna 2015 v 20:56 | Mirimë (Karolína Kahounová)
Ahoj,

po hodně dlouhé době tu pro vás mám nachystanou recenzi!! Předchozí recenze byla napsaná už v září, tak si čtení této užijete :).

Mějte se hezky,
Karolína

LBA od Amandy

2. ledna 2015 v 12:46 | Mirimë (Karolína Kahounová)
Milí čtenáři,
vítám vás tu u prvního článku v roce 2015!!
Dnes tu pro vás mám historicky první článek do Liebster blog award, o kterém jste nejspíš už slyšeli. Za nominaci děkuji Amandě :). Dala jsem si na čas, protože mne nominovala již před několika týdny. Doufám, že jí to nevadí :). Cílem je: * Napíšete 10 věcí o sobě, * Odpovíte na 10 otázek, které vám položil bloger/ka, který/a vás nominoval/a, * Vymyslet 10 otázek pro ty, které budete nominovat, * Informovat blogery, o tom, že byli nominováni. Já budu milosrdná (XD) a nominovat nikoho nebudu. Vymýšlení otázek proto taky vynechám. Chápu, že někteří blogeři mají po tolika nominacích LBA už opravdu po krk... :)) Zdá se mi docela překvapivé, že tohle je vlastně má první LBA, když je (nebo spíše byl) tak strašně rozšířený... (Jednou jsem tu ale měla také něco podobného, Řetězový tag.)
Jinak, omlouvám se ostatním blogům, že je moc nečtu, nemám poslední dobou nějak chuť ani náladu... Navíc teď prožívám docela těžké období, a na Nový rok jsem si ještě vyvrkla kotník :D. Tak doufám, že pochopíte, že ani na svůj blog už moc nepíšu. Mám v plánu nastavit sem nový design... To ho ale ještě musím vyrobit (udělám si ho sama).
Chci vám ještě popřát hodně štěstí, zdraví a dobré nálady do Nového roku... Snad se vám věci vyvedou tak, jak byste chtěli. Jo a doufám, že jste měli štědrého Ježíška a zažili jste spousty vánoční pohody :). A užijte si ještě konec prázdnin, pak zase do školy :D.
Dole ještě můžete hlasovat v anketě...
Tak ještě jednou vše nej do roku 2015 :D,
Karolína

Nenávidím a miluji od Susan Thomas

10. října 2014 v 21:21 | Mirimë (Karolína Kahounová)
Ahojky,

nedávno mi dorazil e-mail od začínající české autorky pod pseudonymem Susan Thomas. Poprosila mě, jestli bych na svých stránkách nemohla uveřejnit informaci o její knize Nenávidím a miluji, která vyšla roku 2013 v nakladatelství Alfa-Omega. Pokud chce, tady se můžete podívat na její internetové stránky. Zde si můžete přečíst první kapitolu této knížky.

nenavidimamiluji

Život. Smrt. A něco mezi tím.
Nejhorší?
Ta třetí možnost.

Hledáte zajímavou a napínavou knihu s lehce sarkastickou hlavní hrdinkou? Milujete upíří fantasy, bojové scény a působivé dějové zvraty na pozadí milostného příběhu? Potom právě Vás může zaujmout kniha Nenávidím a miluji z nakladatelství Alfa-Omega od spisovatelky Susan Thomas.

New York. Město, které nikdy nespí. Místo, kde někteří nikdy nesní. A právě ty osmnáctiletá Alyson hledá. Je totiž Lovkyně. Přes den se potýká s trably normální středoškolačky, ale v noci tajně pátrá po krvežíznivých. Alyson se Lovkyní nenarodila. Její přeměnu nastartovalo kousnutí od upíra v den, kdy mocná upíří kráska Marion vyvraždila její rodinu. A Alyson si přísahala, že se jí pomstí.
Co se stane, když ve stejný den, kdy New York zasáhne řádění krvelačných upírů, se ve městě znovu objeví Alex, kterého Alyson stejným dílem nenávidí a miluje? Dostane Alyson šanci pomstít za smrt svých blízkých? A vyléčí odplata její bolest? Ke všemu Alyson začíná tušit, že před ní její opatrovník James skrývá tajemství, jež brzy rozhodne o její budoucnosti.

Přiznávám se, že kniha asi není úplně "můj žánr", ale i tak přeji autorce hodně štěstí a pevnou ruku při dalším psaní!

Možná vás kniha zaujala,
Karolína

On my wishlist (2)

4. října 2014 v 8:05 | Mirimë (Karolína Kahounová)
Asi bych se neměla vymlouvat,

proč to tu poslední dobou tak zelo prázdnotou, ale já to přesto udělám. Je pravda, že moc nemám na blogování chuť a ani mi nezbývá příliš času... Budu se muset nějak napravit, i s tím mým psaním, vždyť jsem v posledních několika dnech/týdnech nenapsala ani čárku do mých příběhů a deníčku... To vás však asi moc nezajímá.
k samotnému článku. Podle názvu jste mohli poznat, že jde o druhou část sobotního meme!

Tak se mějte krásně a užívejte si víkend,
Karolína

 
 

Reklama