Další

On my wishlist (3)

22. února 2015 v 14:03 | Mirimë (Karolína Kahounová)
Čtenáři,

měla bych se stydět, protože poslední článek k tomuto meme se objevil už před několika měsíci! 3., tedy tento díl, připadá na říjen... :/ Musím postupně doplnit všechny, které zatím nemám.
V lednu se na mém blogu objevily pouze 2 články a v prosinci dokonce jen 1... Za únor je tento už třetí v pořadí, a tak doufám, že mi chuť na psaní blogu ještě nějaký čas vydrží :).
Vím, že jsem slibovala nový design :D. Už ho mám docela promyšlený, tak doufám, že se vám bude líbit...

Tak čau,
Karolína

Recenze: Čarodějnice z Hex Hall

31. ledna 2015 v 20:56 | Mirimë (Karolína Kahounová)
Ahoj,

po hodně dlouhé době tu pro vás mám nachystanou recenzi!! Předchozí recenze byla napsaná už v září, tak si čtení této užijete :).

Mějte se hezky,
Karolína

LBA od Amandy

2. ledna 2015 v 12:46 | Mirimë (Karolína Kahounová)
Milí čtenáři,
vítám vás tu u prvního článku v roce 2015!!
Dnes tu pro vás mám historicky první článek do Liebster blog award, o kterém jste nejspíš už slyšeli. Za nominaci děkuji Amandě :). Dala jsem si na čas, protože mne nominovala již před několika týdny. Doufám, že jí to nevadí :). Cílem je: * Napíšete 10 věcí o sobě, * Odpovíte na 10 otázek, které vám položil bloger/ka, který/a vás nominoval/a, * Vymyslet 10 otázek pro ty, které budete nominovat, * Informovat blogery, o tom, že byli nominováni. Já budu milosrdná (XD) a nominovat nikoho nebudu. Vymýšlení otázek proto taky vynechám. Chápu, že někteří blogeři mají po tolika nominacích LBA už opravdu po krk... :)) Zdá se mi docela překvapivé, že tohle je vlastně má první LBA, když je (nebo spíše byl) tak strašně rozšířený... (Jednou jsem tu ale měla také něco podobného, Řetězový tag.)
Jinak, omlouvám se ostatním blogům, že je moc nečtu, nemám poslední dobou nějak chuť ani náladu... Navíc teď prožívám docela těžké období, a na Nový rok jsem si ještě vyvrkla kotník :D. Tak doufám, že pochopíte, že ani na svůj blog už moc nepíšu. Mám v plánu nastavit sem nový design... To ho ale ještě musím vyrobit (udělám si ho sama).
Chci vám ještě popřát hodně štěstí, zdraví a dobré nálady do Nového roku... Snad se vám věci vyvedou tak, jak byste chtěli. Jo a doufám, že jste měli štědrého Ježíška a zažili jste spousty vánoční pohody :). A užijte si ještě konec prázdnin, pak zase do školy :D.
Dole ještě můžete hlasovat v anketě...
Tak ještě jednou vše nej do roku 2015 :D,
Karolína

Nenávidím a miluji od Susan Thomas

10. října 2014 v 21:21 | Mirimë (Karolína Kahounová)
Ahojky,

nedávno mi dorazil e-mail od začínající české autorky pod pseudonymem Susan Thomas. Poprosila mě, jestli bych na svých stránkách nemohla uveřejnit informaci o její knize Nenávidím a miluji, která vyšla roku 2013 v nakladatelství Alfa-Omega. Pokud chce, tady se můžete podívat na její internetové stránky. Zde si můžete přečíst první kapitolu této knížky.

nenavidimamiluji

Život. Smrt. A něco mezi tím.
Nejhorší?
Ta třetí možnost.

Hledáte zajímavou a napínavou knihu s lehce sarkastickou hlavní hrdinkou? Milujete upíří fantasy, bojové scény a působivé dějové zvraty na pozadí milostného příběhu? Potom právě Vás může zaujmout kniha Nenávidím a miluji z nakladatelství Alfa-Omega od spisovatelky Susan Thomas.

New York. Město, které nikdy nespí. Místo, kde někteří nikdy nesní. A právě ty osmnáctiletá Alyson hledá. Je totiž Lovkyně. Přes den se potýká s trably normální středoškolačky, ale v noci tajně pátrá po krvežíznivých. Alyson se Lovkyní nenarodila. Její přeměnu nastartovalo kousnutí od upíra v den, kdy mocná upíří kráska Marion vyvraždila její rodinu. A Alyson si přísahala, že se jí pomstí.
Co se stane, když ve stejný den, kdy New York zasáhne řádění krvelačných upírů, se ve městě znovu objeví Alex, kterého Alyson stejným dílem nenávidí a miluje? Dostane Alyson šanci pomstít za smrt svých blízkých? A vyléčí odplata její bolest? Ke všemu Alyson začíná tušit, že před ní její opatrovník James skrývá tajemství, jež brzy rozhodne o její budoucnosti.

Přiznávám se, že kniha asi není úplně "můj žánr", ale i tak přeji autorce hodně štěstí a pevnou ruku při dalším psaní!

Možná vás kniha zaujala,
Karolína

On my wishlist (2)

4. října 2014 v 8:05 | Mirimë (Karolína Kahounová)
Asi bych se neměla vymlouvat,

proč to tu poslední dobou tak zelo prázdnotou, ale já to přesto udělám. Je pravda, že moc nemám na blogování chuť a ani mi nezbývá příliš času... Budu se muset nějak napravit, i s tím mým psaním, vždyť jsem v posledních několika dnech/týdnech nenapsala ani čárku do mých příběhů a deníčku... To vás však asi moc nezajímá.
k samotnému článku. Podle názvu jste mohli poznat, že jde o druhou část sobotního meme!

Tak se mějte krásně a užívejte si víkend,
Karolína

Recenze: Narozen o půlnoci - Dračí znamení

19. září 2014 v 22:00 | Mirimë (Karolína Kahounová)
Ahojky,

doufám, že si "užíváte" začátek školy! Asi bych se neměla vymlouvat, proč tu už dlouho nebyl žádný článek - ale snad se budou objevovat častěji :). Doufám, že se mi povede na mých stránkách být víc aktivní... Moc času mi v poslední době nezbývá. Na druhou stranu - času je pořád stejně, ne?
Dnes tu pro vás po dlouhé době mám nachystanou recenzi, takže si užijte její čtení a... mějte se hezky! :D

Karolína

Ztracené vzpomínky (téma minulého týdne)

7. září 2014 v 20:56 | Mirimë (Karolína Kahounová)
Lidé říkají, jak je noční obloha nádherná. Hvězdy jsou ale krásný, jenom když svítí, a kdybychom pod nimi tančili my...

Já už vím, jak moc je to dávno, co vše začalo. Stejně jako tohle mi připadá jako bludný kruh. Všechno se v něm opakuje. Tvé pohledy, má nepochopitelná přání, pocit, že nevím, co bys udělal, kdybys všechno věděl.

On my wishlist (1)

23. srpna 2014 v 13:21 | Mirimë (Karolína Kahounová)
Krásnou sobotu,

od pondělí do pátku jsem na příměstském táboře, takže má aktivita na blogu bude pravděpodobně menší než běžně. Ale nebojte se - už pilně pracuji na článku do rubriky Autorka, která je zatím prázdná!

Řetězový tag od Amandy

17. srpna 2014 v 13:18 | Mirimë (Karolína Kahounová)
Zdravím vás,

Amanda mne nominovala do Řetězového tagu. Přečtěte si pod perexem fakta o mé osobě, odpovědi i otázky, které jsem vymyslela!

Seznam knih za měsíc červenec

13. srpna 2014 v 12:55 | Mirimë (Karolína Kahounová)
Ahoj,

poslední dobou mi na blog nezbývalo moc času, neboť jsem byla na táboře. Mimo jiné jsem se naplno pustila do nového příběhu (který mě strašně baví psát). Vím, že bych spíš měla dokončovat druhý díl CZS, ale mám nové povídky plnou hlavu už pár let. Bojím se, že bych zapomněla, co všechno jsem do ní chtěla napsat - někdy si nestíhám ani zaznamenávat. Pro vás je zatím tajemstvím, ale určitě za nějaký čas prozradím víc. Teď jen napíšu, že je to něco jiného, než jsem dosud psala...

Já vím, v poslední době se moc článků na blogu neobjevovalo, ale doufám, že se to změní. Plánuji své stránky nějak "oživit" pomocí nového projektu, článku o mně a dalšího.

A teď už k samotnému článku. Inspirovala jsem se u Kate. Budu každý měsíc zveřejňovat seznam mých přečtěných knih. Ve srovnání s některými ostatními blogerkami čtu strašně málo, tak nic moc nečekejte.
 
 

Reklama