Další

Recenze: Povstalecká trilogie - Divergence

2. června 2014 v 15:12 | Mirimë (Karolína Kahounová)
Vážení,
nejdříve se vám chci omluvit za to, že jsem nesplnila můj slib a minulý ani předminulý týden se na blogu neobjevila ani recenze, ani změna desingu.
Celý víkend jsem si totiž dopisovala čtenářský deník (asi 20 zápisků dá docela zabrat) a poslední dobou se dost učím, protože buď si potřebuji opravit nějakou známku, anebo píšeme čtvrtletky a testy... Zanedlouho také budeme mít zkoušky. Už se na ně fakt "těším" :D.
Ve středu jsem byla v kině na Divergenci. Myslím, že se film celkem povedl. Mno měla jsem docela dost výhrad, ale ty mám snad ke všemu. Musím říct, že v konečném výsledku se mi však film líbil (...ale na knížku stejně ani zdaleka nemá :D).
Ve čtvrtek a v pátek jsem byla na dvoudenním školním výletu, takže jsem v tyto dny taky neměla na blog čas :/.
Doufám, že to chápete. A teď už konečně ke článku...

Napsala jsem recenzi na knížku Divergence od Veronicy Roth. Přečetla jsem ji už před několika týdny (:D), proto na ni nemám takové ty "čerstvé vzpomínky" či jak to říct :D. K psaní jsem se ale nemohla dokopat dřív, proto článek tak pozdě. Mám dojem, že recenze bude trochu zmatená, proto raději od ní nic moc nečekejte :).

Já, pisálek /7

21. května 2014 v 13:14 | Mirimë (Karolína Kahounová)
Ahojky,
tak, při hodině informatiky jsem se konečně dostala k počítači. (Držte mi palce, aby si učitel nevšiml, co píšu.) XD.
Ke článku... Jak vidím, v projektu Nemesis Moriko jsem se už dostala do druhé části :)!
Tento týden můžete očekávat ještě recenzi na Divergenci. (Myslím tu knížku. Film jsem ještě neviděla, ale chystám se na něj.) Snad ještě stihnu udělat nový desing na blog a pak ho sem vložit. Můžu vám prozradit, že pokud se povede podle mých představ, bude světlý a takový jednodušší... Ale v jednoduchosti je krása, ne :D?

Já, pisálek /6

14. května 2014 v 13:13 | Mirimë (Karolína Kahounová)
Ahojky,
napsala jsem odpovědi na už šestou část projektu! Mám pro vás takovou otázku - co byste chtěli na mém blogu vidět?? Naplánovala jsem, že napíšu recenzi a změním desing. Co by vás zajímalo dalšího? Můžete psát do komentářů.

Já, pisálek /5

13. května 2014 v 15:43 | Mirimë (Karolína Kahounová)
Ahojte,
přináším další část projektu :D.

Já, pisálek /4

10. května 2014 v 13:40 | Mirimë (Karolína Kahounová)
Ahojte,
užijte si zbytek prodlouženého víkendu :D.
Co se týče blogu: plánuju změnit kabátek, starý desing mě už štve... Tak mi držte palce, aby se mi tentokrát povedl! Jinak plánuju napsat nějakou knižní recenzi a také bych chtěla přidat článek o sobě (ano, vím, slibuju vám to už dlouho - tak se v nejbližší době snad už konečně dočkáte)! Samozřejmě dokončím Já, pisálek - bohužel moc komentů pod články týkající se tohoto projektu nemám. Uděláte mi radost, pokud mi nějaký napíšete :).

Ke čtvrté části projektu - vidím, že mé odpovědi budou hodně krátké. Mno nic, už se nebudu "vykecávat" a už se vrhnu na to :).

Já, pisálek /3

4. května 2014 v 18:42 | Mirimë (Karolína Kahounová)
Hezké květnové odpoledne všem,
jak jste si už asi všimli z nadpisu, mám pro vás přichystané odpovědi na další část projektu Já, pisálek :).

Já, pisálek /2 (ukázka)

2. května 2014 v 16:40 | Mirimë (Karolína Kahounová)
Do předchozího článku se mi ukázka z příběhu o koních, který jsem psala jako 8-10 letá, nevešla, proto ji vkládám sem.

Já, pisálek /2

2. května 2014 v 16:36 | Mirimë (Karolína Kahounová)
Hezký den,
dnes tu mám další část projektu Nemesis Moriko Já, pisálek :).

Já, pisálek /1

25. dubna 2014 v 20:02 | Mirimë (Karolína Kahounová)
Ahojky,
jak jste si už z nadpisu mohli všimnout, dnes tu pro vás mám odpovědi na první část projektu Nemesis Moriko. No nic, dnes nebudu psát nějaké dlouhé předmluvy, snad jen to, že doufám, že vás to zaujme XD.

Velikonoční povídka

21. dubna 2014 v 13:46 | Mirimë (Karolína Kahounová)
Doufám, že si užíváte Boží hod velikonoční a prázdniny.
Vzpomněla jsem si na povídku týkající se Velikonoc, kterou jsem napsala před několika lety. Teď jsem ji trochu upravila a rozhodla jsem se ji uveřejnit na svém blogu - bylo by příhodné ji sem dát.
Pamatuji si, že když jsem ji psala, hrozně jsem se u toho nasmála - možná proto, že kočička Sárinka vystupující v příběhu je tak trochu alter egem jedné skutečné kočičky :). Nevím, jestli vám bude povídka taky připadat vtipná - takže to berte trochu s rezervou :D.
 
 

Reklama