Novinky

Anketa: Co říkáš na mou knihu?

11. března 2015 v 17:01 | Mirimë (Karolína Kahounová)
Vážení čtenáři,

už je to více než rok, co byla vydána má kniha, proto jsem se rozhodla položit vám jednu otázku... Byla bych ráda, kdybyste hlasovali v anketě, která se objevila už v článku o narozeninách mého blogu :). Když kliknete na "Přidat komentář" - anketa se vám objeví.

Tak... Mějte se hezky,
Vaše Karolína Mirimë
P. S. Poslední dobou mě nějak baví blogovat 8)... Tak doufejme, že mi to ještě nějaký čas vydrží

Už je to rok!! :)

14. února 2015 v 20:23 | Mirimë (Karolína Kahounová)
Má kniha Cesta za spásou - Poslání, první díl plánované trilogie,slaví přesně rok své existence!! Byla vydána v nakladatelství Nava 14. 2. 2014 :).

Poslání


Jinak, dnes je Valentýn, a tak přeji všem zamilovaným hodně štěstí v lásce :3.

Karolína

Výsledky soutěže

19. října 2014 v 19:16 | Mirimë (Karolína Kahounová)
Vážení čtenáři mého blogu,

děkuji všem, kdo jste se zúčastnili říjnové soutěže o mou knihu! Přihlásilo se přes neuvěřitelných 70 lidí, což jsem nečekala. Vyhráli: Renáta Dřízhalová z Peček (střední Čechy) a Petr Růžička z Boskovic (jižní Morava), kterým bude kniha zaslána poštou.

Výhercům samozřejmě gratuluji! Děkuji všem za účast, i těm, kdo jste se přihlásil, ale v losování už neměl takové štěstí... Možná někdy příště :).

V příštích dnech očekávejte další článek do meme On my wishlist a příspěvek do rubriky Autorka, která je zatím prázdná. Vím, že bych na blogu měla být aktivnější a proto jsem si předsevzala, že se tady budou každý týden objevovat minimálně 2 články... Snad mi to nějaký čas vydrží :).

Zatím se mějte pěkně,
Karolína

Zasoutěžte si o mou knihu!

6. října 2014 v 21:27 | Mirimë (Karolína Kahounová)
Ahoj,

nakladatelství Nava uspořádalo soutěž o dva výtisky mé knihy Poslání! Napište na email: nakladatelstvi-zav-nava.cz odpovědi na následující otázky:

1) Tato kniha patří do literárního žánru:
a) horor
b) fantasy
c) historický román

2) Autorce je:
a) 10 - 15 let
b) 16 - 20 let
c) 21 - 30 let

Možná, že právě vaše odpovědi budou vylosovány! Uzávěrka soutěže je v pondělí 13. října. Budu ráda, pokud se zúčastníte vy, kteří jste mou knížku ještě nečetli :). Předem přeji štěstí všem soutěžícím!

Mějte se krásně,
Karolína

Lilieniny šaty a druhý díl

6. dubna 2014 v 13:40 | Mirimë (Karolína Kahounová)
Krásný víkend všem,
konečně jsem se dokopala dát nový článek na blog! Původně jsem sem chtěla zkopírovat rozhovor s Plzeňským deníkem, který v novinách vyšel 18. 3. Už je pomocí sceneru v počítači, ale bohužel jsem zjistila, že pokud chci, aby se objevil i na blogu, musí být v JPEG, GIF nebo PNG :(. A já ho mám bohužel v jiném formátu souboru :/.

Na google.com jsem našla obrázek krásných šatů, který je jako z mé knížky! Ano, skoro takto si představuji ty modré nebo tyrkysové šaty, které Nevvran daroval Lilien :D. Tedy až na jedno drobnost :D.

Četl/a jsi mou knihu?

14. března 2014 v 18:09 | Mirimë (Karolína Kahounová)
Ahojky.

Já vím, je to už opravdu dlouho, co jsem sem napsala poslední článek. Pokusím se polepšit a články psát tak dvakrát za týden (už se vidím, jak mi dlouho to vydrží) :D...

Mnoho z vás stálo především o rozhovory. Nebojte, za pár dní tady na blogu už určitě budou oba uvěřejněné :).

A teď k tomu hlavnímu: dnes je to přesně měsíc od vydání mé knihy! Rozhodla jsem se proto vytvořit nějakou anketu, jestli jste ji už četli nebo zda si ji alespoň chcete přečíst. Můžete psát i do komentářů :). Hlasujte, prosím, pouze jednou.


Hezký víkend
 
 

Reklama