Novinky

Výsledky soutěže

19. října 2014 v 19:16 | Mirimë (Karolína Kahounová)
Vážení čtenáři mého blogu,

děkuji všem, kdo jste se zúčastnili říjnové soutěže o mou knihu! Přihlásilo se přes neuvěřitelných 70 lidí, což jsem nečekala. Vyhráli: Renáta Dřízhalová z Peček (střední Čechy) a Petr Růžička z Boskovic (jižní Morava), kterým bude kniha zaslána poštou.

Výhercům samozřejmě gratuluji! Děkuji všem za účast, i těm, kdo jste se přihlásil, ale v losování už neměl takové štěstí... Možná někdy příště :).

V příštích dnech očekávejte další článek do meme On my wishlist a příspěvek do rubriky Autorka, která je zatím prázdná. Vím, že bych na blogu měla být aktivnější a proto jsem si předsevzala, že se tady budou každý týden objevovat minimálně 2 články... Snad mi to nějaký čas vydrží :).

Zatím se mějte pěkně,
Karolína

Zasoutěžte si o mou knihu!

6. října 2014 v 21:27 | Mirimë (Karolína Kahounová)
Ahoj,

nakladatelství Nava uspořádalo soutěž o dva výtisky mé knihy Poslání! Napište na email: nakladatelstvi-zav-nava.cz odpovědi na následující otázky:

1) Tato kniha patří do literárního žánru:
a) horor
b) fantasy
c) historický román

2) Autorce je:
a) 10 - 15 let
b) 16 - 20 let
c) 21 - 30 let

Možná, že právě vaše odpovědi budou vylosovány! Uzávěrka soutěže je v pondělí 13. října. Budu ráda, pokud se zúčastníte vy, kteří jste mou knížku ještě nečetli :). Předem přeji štěstí všem soutěžícím!

Mějte se krásně,
Karolína

Lilieniny šaty a druhý díl

6. dubna 2014 v 13:40 | Mirimë (Karolína Kahounová)
Krásný víkend všem,
konečně jsem se dokopala dát nový článek na blog! Původně jsem sem chtěla zkopírovat rozhovor s Plzeňským deníkem, který v novinách vyšel 18. 3. Už je pomocí sceneru v počítači, ale bohužel jsem zjistila, že pokud chci, aby se objevil i na blogu, musí být v JPEG, GIF nebo PNG :(. A já ho mám bohužel v jiném formátu souboru :/.

Na google.com jsem našla obrázek krásných šatů, který je jako z mé knížky! Ano, skoro takto si představuji ty modré nebo tyrkysové šaty, které Nevvran daroval Lilien :D. Tedy až na jedno drobnost :D.

Četl/a jsi mou knihu?

14. března 2014 v 18:09 | Mirimë (Karolína Kahounová)
Ahojky.

Já vím, je to už opravdu dlouho, co jsem sem napsala poslední článek. Pokusím se polepšit a články psát tak dvakrát za týden (už se vidím, jak mi dlouho to vydrží) :D...

Mnoho z vás stálo především o rozhovory. Nebojte, za pár dní tady na blogu už určitě budou oba uvěřejněné :).

A teď k tomu hlavnímu: dnes je to přesně měsíc od vydání mé knihy! Rozhodla jsem se proto vytvořit nějakou anketu, jestli jste ji už četli nebo zda si ji alespoň chcete přečíst. Můžete psát i do komentářů :). Hlasujte, prosím, pouze jednou.


Hezký víkend
 
 

Reklama